PFA
PFA C

14. kolo, So 15.6.2024 17:00

TJ Sokol Choteč4
PFA C1

PFA C

16. kolo, Čt 13.6.2024 17:00

TJ Štěchovice4
PFA C3

SK Sokol Zlatníky

15. kolo, Ne 9.6.2024 17:00

PFA C3
SK Sokol Zlatníky3

FK Velké Přílepy

26. kolo, Ne 26.5.2024 13:00

PFA C2
FK Velké Přílepy1

PFA C

25. kolo, So 18.5.2024 10:30

Všenorský SK6
PFA C1

FK Rudná

24. kolo, Ne 12.5.2024 17:00

PFA C10
FK Rudná1

PFA C

23. kolo, So 4.5.2024 17:00

SK Kazín4
PFA C3

PFA C

22. kolo, Ne 28.4.2024 17:00

TJ Viktoria Vestec B5
PFA C0

TJ Slovan Hradištko

21. kolo, Ne 21.4.2024 17:00

PFA C4
TJ Slovan Hradištko3

PFA C

20. kolo, So 13.4.2024 17:00

TJ Sokol Červený Újezd..2
PFA C0

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
3. PFA C 4:0 TJ Sokol Holubice 21.08.2022Neděle 17:00
4. SK Sokol Zlatníky 5:1 PFA C 27.08.2022Sobota 17:00
5. PFA C 1:2 TJ Sokol Dobrovíz 04.09.2022Neděle 17:00
6. Všenorský SK 7:2 PFA C 10.09.2022Sobota 10:30
7. PFA C 1:2 SK Kazín 18.09.2022Neděle 16:30
8. PFA C 0:2 FK Zbuzany 1953 B 25.09.2022Neděle 16:30
9. TJ Sokol Čisovice 0:6 PFA C 01.10.2022Sobota 16:00
10. PFA C 4:3 PP FK Rudná 09.10.2022Neděle 16:00
11. SK Roztoky 4:1 PFA C 15.10.2022Sobota 15:30
12. PFA C 2:3 SK Ol. Dolní Břežany 23.10.2022Neděle 15:30
13. FK Mníšek p. Brdy 0:1 PP PFA C 30.10.2022Neděle 14:30
1. PFA C 1:2 PP TJ Štěchovice 06.11.2022Neděle 14:00
2. TJ Sokol Choteč 4:3 PFA C 12.11.2022Sobota 14:00
17. PFA C 0:5 SK Sokol Zlatníky 26.03.2023Neděle 15:00
18. TJ Sokol Dobrovíz 7:0 PFA C 01.04.2023Sobota 16:30
19. PFA C 4:1 Všenorský SK 09.04.2023Neděle 16:30
20. SK Kazín 3:0 PFA C 15.04.2023Sobota 17:00
21. FK Zbuzany 1953 B 0:3 PFA C 22.04.2023Sobota 17:00
22. PFA C 2:3 PP TJ Sokol Čisovice 30.04.2023Neděle 16:00
23. FK Rudná 2:0 PFA C 08.05.2023Pondělí 17:00
24. PFA C 1:6 SK Roztoky 14.05.2023Neděle 17:00
25. SK Ol. Dolní Břežany 4:0 PFA C 19.05.2023Pátek 19:00
26. PFA C 5:4 PP FK Mníšek p. Brdy 28.05.2023Neděle 17:00
15. PFA C 7:1 TJ Sokol Choteč 04.06.2023Neděle 17:00
16. TJ Sokol Holubice 2:3 PFA C 11.06.2023Neděle 17:00
14. TJ Štěchovice 0:1 PFA C 17.06.2023Sobota 10:30

Tabulka

1. SK Roztoky 26 131:29 69
2. Všenorský SK 26 129:39 69
3. TJ Sokol Červený Újezd 26 73:50 49
4. TJ Viktoria Vestec B 26 95:63 44
5. SK Kazín 26 76:57 44
6. TJ Slovan Hradištko 26 80:62 44
7. PFA C 26 74:67 42
8. TJ Sokol Holubice 26 73:61 37
9. TJ Sokol Choteč 26 56:70 35
10. SK Sokol Zlatníky 26 54:79 28
11. FK Velké Přílepy 26 56:85 26
12. TJ Štěchovice 26 33:87 22
13. FK Mníšek p. Brdy 26 33:133 11
14. FK Rudná 26 29:110 9

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

OBCE
Davle Hvozdnice Měchenice Štěchovice Slapy Bojanovice Buš Petrov

Počet návštěv: 138366
Posledních 30 dnů: 2815 | Posledních 7 dnů: 632 | Poslední den: 31

© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne