PFA
TJ Jiskra Domažlice

15. kolo, So 16.11 10:15

Štěchovice (PFA)0
TJ Jiskra Domažlice3

Štěchovice (PFA)

14. kolo, So 09.11 10:15

FK Loko Vltavín1
Štěchovice (PFA)0

FK Admira Praha

13. kolo, Ne 03.11 14:00

Štěchovice (PFA)1
FK Admira Praha0PP

Štěchovice (PFA)

12. kolo, Ne 27.10 14:30

SK Rakovník1
Štěchovice (PFA)6

SK Slavia Praha B

11. kolo, So 19.10 11:00

Štěchovice (PFA)1
SK Slavia Praha B3

Štěchovice (PFA)

10. kolo, Pá 11.10 17:30

FC Písek1
Štěchovice (PFA)0

AC Sparta Praha B

9. kolo, Ne 06.10 16:00

Štěchovice (PFA)0
AC Sparta Praha B3

Štěchovice (PFA)

8. kolo, Ne 29.09 10:30

FC Viktoria Plzeň B0
Štěchovice (PFA)2

Štěchovice (PFA)

7. kolo, Ne 22.09 13:30

FC MAS Táborsko3
Štěchovice (PFA)2

FK Motoret Praha

6. kolo, Ne 15.09 16:30

Štěchovice (PFA)3
FK Motoret Praha1

SK Dynamo ČB U19

Příprava., So 18.07 10:30

Štěchovice (PFA)
SK Dynamo ČB U19

Štěchovice (PFA)

Příprava., So 25.07 10:30

MFK Dobříš
Štěchovice (PFA)

Štěchovice (PFA)

Přátelský z., St 29.07 17:30

SK Slavia Praha U19
Štěchovice (PFA)

TJ Tatran Sedlčany

Příprava., So 01.08 10:30

Štěchovice (PFA)
TJ Tatran Sedlčany

FK Hořovice

Příprava., So 08.08 10:30

Štěchovice (PFA)
FK Hořovice

Aktuality

Platba za kemp a soustředění

1. kemp:
Termín: pondělí 6.7.2020 až pátek 10.7.2020
Místo: Hvozdnice
Kategorie: hráči narození 2002 až 2016 (rozdělení dle kategorií)
Časový rozvrh kempu: Každý den od 9:00 do 16:30.
Cena: 2600,-Kč (plátci příspěvků za měsíc duben 2020 platí pouze 2000,-Kč
Účast: NEPOVINNÁ
Platba: pouze prostřednictvím účtu č. 2600432199/2010 (do poznámky pro příjemce uvést jméno a příjmení + ročník narození)

2. kemp: MÍSTO SOUSTŘEDĚNÍ – POVINNÉ PRO VŠECHNY HRÁČE PFA!!!
Termín: pondělí 10.8.2020 až pátek 14.8.2020
Místo: Měchenice/Hvozdnice
Kategorie: hráči narození 2002 až 2016 (rozdělení dle kategorií)
Časový rozvrh kempu: Každý den od 9:00 do 16:30.
Cena: 2800,-Kč
Účast: POVINNÁ!!!
Platba: pouze prostřednictvím účtu č. 2600432199/2010 (do poznámky pro příjemce uvést jméno a příjmení + ročník narození)

Nominace na úterý až sobotu - 16.6. až 20.6.2020

Úterý – 16.6.2020
Nominace na přátelské utkání starší přípravky
Místo: Mníšek pod Brdy
Sraz: Nejpozději v 16:30 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: FK Mníšek pod Brdy
Nominace:

Vybíral
Synek
Jechoutek
Lutonský
Karel Šimon
Vomáčko
Hasman
Kotáb
Zvěřina Matěj
Chott
Bašný
Zima 
Katolický
Kadeřábek
Revík
Petráš
Papiežová
Vinecký

Středa – 17.6.2020
Nominace na přátelské utkání starší přípravky
Místo: Zvole
Sraz: Nejpozději v 16:30 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: Sokol Zvole
Nominace:

Vojík
Chyška
Mack
Zvěřina Jakub
Sládeček
Čepelka
Vít Denis
Štola

INFORMACE K TRÉNINKU STARŠÍ PŘÍPRAVKY: Vzhledem k přípravným utkáním v úterý 16.6. a ve středu 17.6. odpadá trénink v úterý 16.6. 2020 !!!!!!!!

Středa – 17.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz: Nejpozději v 16:30 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: Štěchovice
Nominace:

Fiala
Vrňák
Matias
Nesměrák
Hejnic
Švejda
Pražák
Mandík
Vinecký

Středa – 17.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo: Dolní Břežany
Sraz: Nejpozději v 16:30 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: Olympie Dolní Břežany
Nominace:

VŠICHNI HRÁČI ROČNÍKŮ 2008 A 2009 (hrát se bude na 2 hřištích)

Čtvrtek – 18.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo: Hvozdnice
Sraz: Nejpozději v 16:00 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: SK Slavia Praha
Nominace:

Hanzlík
Hrubý
Muller M.
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Andronikov 
Hrdlovič
Stehlík
Sumarta
Vomáčko
Jelínek

Sobota – 20.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo: Hořovice
Sraz: Nejpozději v 13:15 na místě.
Začátek: 14:00
Soupeř: Hořovicko
Nominace:

Hanzlík
Novák
Králík
Stárek
Brabenec
Lutonský
Muller M.
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Andronikov 
Hrdlovič
Stehlík
Sumarta
Vomáčko
Jelínek

Nominace na pátek až neděli - 12.6. až 14.6.2020

Pátek – 12.6.2020
Nominace na přátelské utkání starších žáků
Místo: Hvozdnice
Sraz: Nejpozději v 15:45 na místě.
Začátek: 16:30
Soupeř: FAAZ
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Pátek – 12.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo: Hvozdnice
Sraz: Nejpozději v 17:15 na místě.
Začátek: 18:00
Soupeř: FAAZ
Nominace:

Hanzlík
Novák
Králík
Stárek
Brabenec
Lutonský
Muller M.
Hrubý
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Andronikov 
Hrdlovič
Stehlík
Sumarta

Sobota – 13.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo: Vestec
Sraz: Nejpozději v 9:15 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: Viktoria Vestec
Nominace:

VŠICHNI HRÁČI ROČNÍKŮ 2008 A 2009 (hrát se bude na 2 hřištích

Neděle – 14.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo: Hvozdnice
Sraz: Nejpozději v 9:00 na místě.
Začátek: 10:00
Soupeř: AC Sparta Praha
Nominace:

Hanzlík
Hrubý
Muller M.
Hejnic
Fojtů
Fafejta
Andronikov 
Hrdlovič
Stehlík
Sumarta
Vomáčko
Lutonský

Nominace na 3 utkání mladších žáků, 1 utkání mladší přípravky a 1 utkání MINI přípravky – středa 3.6. až neděle 7.6.2020

Středa – 3.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo: Sokol Lochkov
Sraz: Nejpozději v 16:45 na místě.
Začátek: 17:30
Soupeř: Sokol Lochkov
Nominace:

Vybíral
Chaloupka
Záhora
Mlčoch
Pytka
Petráš
Štěpánek
Chyška
Koudelka
Neumann
Muller V.
Mráz

Čtvrtek – 4.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo: Radotín
Sraz: Nejpozději v 15:45 na místě.
Začátek: 16:30
Soupeř: Olympie Radotín
Nominace:

Hanzlík
Novák
Králík
Stárek
Brabenec
Lutonský
Muller M.
Vomáčko
Hejnic
Fojtů
Jelínek
Andronikov

Čtvrtek – 4.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladší přípravky a mini přípravky (ročníky 2012 až 2015)
Místo: Mníšek pod Brdy
Sraz: Nejpozději v 16:30 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: Mníšek pod Brdy
Nominace:

VŠICHNI HRÁČI ROČNÍKŮ 2012 AŽ 2015

Neděle – 7.6.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo: Psáry
Sraz: Nejpozději v 11:00 na místě.
Začátek: 11:40
Soupeř: Rapid Psáry
Nominace:

Hrubý
Hanzlík
Hejnic
Fojtů
Hrdlovič
Stehlík
Vomáčko
Muller M.
Sumarta
Fafejta
Andronikov
Jelínek

Nominace na přátelské utkání mladších žáků a starší přípravky – čtvrtek 28.5.2020 a neděli 31.5.2020

Čtvrtek – 28.5.2020
Nominace na přátelské utkání mladších žáků
Místo:
Zvole
Sraz: Nejpozději v 16:30 na místě.
Začátek: 17:00
Soupeř: Sokol Zvole
Nominace: VŠICHNI HRÁČI ROČNÍKŮ 2008 A 2009

Neděle – 31.5. 2020
Nominace na přátelské utkání starší přípravky
Místo: hřiště ve Vestci
Sraz: 16:15 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: VESTEC
Nominace:
Vybíral
Jechoutek
Lutonský
Karel Śimon
Vomáčko
Hasman
Vojík
Chott
Bašny
Kadeřábek
Zvěřina Matěj
Zvěřina Jakub
Synek
Katolický
Kotáb
Petráš
Chyška
Revík

Nový rozpis tréninků kategorie starší přípravky – ročníky 2010 a 2011

Z důvodu sloučení našeho družstva s družstvem Štěchovic dochází ke změně rozpisu tréninků kategorie starší přípravky ročníků 2010 a 2011.
Platnost od úterý 26.5.2020.

Rozpis tréninků:
Úterý – od 16:30 hřiště Davle
Čtvrtek – od 16:30 hřiště Štěchovice

Letní fotbalové kempy PFA – léto 2020

V létě 2020 proběhnou dva fotbalové kempy PFA. Jeden na začátku prázdnin (nepovinný) a druhý klasicky v půlce srpna místo tradičního soustředění (POVINNÝ)
Soustředění v Borotíně se letos konat nebude.
Přihlášení na níže uvedené kempy provádějte prosím nejpozději do 10.6.2020

1. kemp:
Termín: pondělí 6.7.2020 až pátek 10.7.2020
Místo: Měchenice/Hvozdnice
Kategorie: hráči narození 2002 až 2016 (rozdělení dle kategorií)
Časový rozvrh kempu: Každý den od 9:00 do 16:30.
Cena: 2600,-Kč (plátci příspěvků za měsíc duben 2020 platí pouze 2000,-Kč
Účast: NEPOVINNÁ
Přihlášení: na tel.: 777171086 (uvést jméno a příjmení, datum narození a číslo kempu na který se hlásíte)

2. kemp: MÍSTO SOUSTŘEDĚNÍ – POVINNÉ PRO VŠECHNY HRÁČE PFA!!!
Termín:
pondělí 10.8.2020 až pátek 14.8.2020
Místo: Měchenice/Hvozdnice
Kategorie: hráči narození 2002 až 2016 (rozdělení dle kategorií)
Časový rozvrh kempu: Každý den od 9:00 do 16:30.
Cena: 2800,-Kč
Účast: POVINNÁ!!!
Přihlášení: na tel.: 777171086 (uvést jméno a příjmení, datum narození a číslo kempu na který se hlásíte)

Opětovný rozjezd činnosti družstev PFA

Od 11.5.2020 se opět rozjede činnost družstev PFA.
Upozorňujeme že tréninky jsou dobrovolné!
Na všech hřištích budou uzavřeny šatny, proto prosíme aby hráči jezdili na trénink již převlečeni.

Rozpis tréninků:

Dorost + starší žáci
První trénink ve čtvrtek 14.5.2020 od 17:00 na hřišti v Měchenicích
Následně vždy každé úterý a čtvrtek od 17:00 na hřišti v Měchenicích

Mladší žáci + ročník 2009
První trénink v pondělí 11.5.2020
Vždy v pondělí a středu od 16:30 na hřišti ve Hvozdnici

Přípravky (ročníky 2010 – 2016)
První trénink v úterý 12.5.2020
Vždy v úterý a ve čtvrtek od 16:30 na hřišti v Davli.

Tabulka

1. FC MAS Táborsko 16 45:13 41
2. AC Sparta Praha B 16 38:13 39
3. FC Písek 16 26:15 32
4. FC Viktoria Plzeň B 16 26:16 31
5. FK Králův Dvůr 15 26:20 28
6. SK Slavia Praha B 16 38:27 26
7. FK Motoret Praha 16 21:21 26
8. FK Loko Vltavín 16 24:30 26
9. TJ Jiskra Domažlice 16 31:29 22
10. FK Admira Praha 16 22:28 20
11. Štěchovice (PFA) 15 22:25 19
12. FC Slavia Karlovy Vary 16 20:35 17
13. 1.FK Příbram B 16 21:23 16
14. SK Benešov 16 22:34 16
15. Sokol Hostouň 16 16:30 15
16. SK Rakovník 16 11:50 7

Kompletní tabulka

1
2
3
4
5
6
7

Počet návštěv: 4282
Posledních 30 dnů: 2754 | Posledních 7 dnů: 665 | Poslední den: 87

© 2020 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne