PFA
PFA B

22. kolo, So 13.4.2024 10:30

TJ Ligmet Milín6
PFA B0

Mnichovohradišťský SK

21. kolo, So 6.4.2024 16:30

PFA B5
Mnichovohradišťský SK..0

PFA B

20. kolo, Ne 31.3.2024 16:30

Spartak Průhonice1
PFA B5

SK Doksy

19. kolo, So 23.3.2024 15:00

PFA B0
SK Doksy1

PFA B

18. kolo, So 16.3.2024 15:00

SK Posázavan Poříčí n...5
PFA B0

SK Sokoleč

17. kolo, So 9.3.2024 14:30

PFA B2
SK Sokoleč2

PFA B

15. kolo, So 11.11.2023 10:00

SK Chlumec3
PFA B0

Sparta Kutná Hora

14. kolo, So 4.11.2023 14:00

PFA B3
Sparta Kutná Hora1

PFA B

13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30

TJ Tatran Sedlčany8
PFA B1

SK Tochovice

12. kolo, So 21.10.2023 15:30

PFA B1
SK Tochovice2

AFK Tuchlovice

23. kolo, Dnes 17:00

PFA B
AFK Tuchlovice

PFA B

24. kolo, So 27.04 17:00

FC Velim
PFA B

PFA B

25. kolo, So 04.05 10:15

TJ Sokol Libiš
PFA B

MFK Dobříš

26. kolo, So 11.05 17:00

PFA B
MFK Dobříš

PFA B

27. kolo, So 18.05 17:00

SK Tochovice
PFA B

TJ Tatran Sedlčany

28. kolo, So 25.05 17:00

PFA B
TJ Tatran Sedlčany

PFA B

29. kolo, So 01.06 10:15

Sparta Kutná Hora
PFA B

PFA B

16. kolo, So 01.06 17:00

SK Poříčany
PFA B

SK Chlumec

30. kolo, So 08.06 17:00

PFA B
SK Chlumec

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
2. SK Sokoleč 5:2 PFA B 13.08.2023Neděle 17:00
3. PFA B 2:1 SK Posázavan Poříčí n. Sáz. 19.08.2023Sobota 17:00
4. SK Doksy 1:0 PFA B 26.08.2023Sobota 17:00
1. PFA B 3:3 SK Poříčany 30.08.2023Středa 17:30
5. PFA B 3:2 Spartak Průhonice 02.09.2023Sobota 17:00
6. Mnichovohradišťský SK 2:1 PFA B 10.09.2023Neděle 17:00
7. PFA B 0:1 TJ Ligmet Milín 16.09.2023Sobota 16:30
8. AFK Tuchlovice 0:0 PFA B 23.09.2023Sobota 16:30
9. PFA B 0:2 FC Velim 30.09.2023Sobota 16:00
10. PFA B 3:1 TJ Sokol Libiš 07.10.2023Sobota 16:00
11. MFK Dobříš 1:1 PFA B 14.10.2023Sobota 15:30
12. PFA B 1:2 SK Tochovice 21.10.2023Sobota 15:30
13. TJ Tatran Sedlčany 8:1 PFA B 29.10.2023Neděle 14:30
14. PFA B 3:1 Sparta Kutná Hora 04.11.2023Sobota 14:00
15. SK Chlumec 3:0 PFA B 11.11.2023Sobota 10:00
17. PFA B 2:2 SK Sokoleč 09.03.2024Sobota 14:30
18. SK Posázavan Poříčí n. Sáz. 5:0 PFA B 16.03.2024Sobota 15:00
19. PFA B 0:1 SK Doksy 23.03.2024Sobota 15:00
20. Spartak Průhonice 1:5 PFA B 31.03.2024Neděle 16:30
21. PFA B 5:0 Mnichovohradišťský SK 06.04.2024Sobota 16:30
22. TJ Ligmet Milín 6:0 PFA B 13.04.2024Sobota 10:30
23. PFA B -:- AFK Tuchlovice 20.04.2024Sobota 17:00
24. FC Velim -:- PFA B 27.04.2024Sobota 17:00
25. TJ Sokol Libiš -:- PFA B 04.05.2024Sobota 10:15
26. PFA B -:- MFK Dobříš 11.05.2024Sobota 17:00
27. SK Tochovice -:- PFA B 18.05.2024Sobota 17:00
28. PFA B -:- TJ Tatran Sedlčany 25.05.2024Sobota 17:00
29. Sparta Kutná Hora -:- PFA B 01.06.2024Sobota 10:15
16. SK Poříčany -:- PFA B 01.06.2024Sobota 17:00
30. PFA B -:- SK Chlumec 08.06.2024Sobota 17:00

Tabulka

1. TJ Ligmet Milín 21 67:14 58
2. SK Poříčany 21 46:29 42
3. SK Sokoleč 21 48:40 40
4. SK Posázavan Poříčí n.. 21 49:32 37
5. FC Velim 21 37:29 36
6. AFK Tuchlovice 21 40:24 35
7. SK Doksy 21 26:36 31
8. SK Tochovice 21 46:34 29
9. TJ Tatran Sedlčany 21 41:40 28
10. TJ Sokol Libiš 21 42:48 27
11. SK Chlumec 21 36:36 26
12. PFA B 21 32:48 22
13. Mnichovohradišťský SK 21 27:51 21
14. Sparta Kutná Hora 21 27:52 16
15. MFK Dobříš 21 33:47 15
16. Spartak Průhonice 21 24:61 13

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

OBCE
Davle Hvozdnice Měchenice Štěchovice Slapy Bojanovice Buš Petrov

Počet návštěv: 132738
Posledních 30 dnů: 3670 | Posledních 7 dnů: 782 | Poslední den: 48

© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne