PFA
PFA C

2. kolo, So 11.11.2023 14:00

SK Sokol Zlatníky2
PFA C4

TJ Sokol Choteč

1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00

PFA C2
TJ Sokol Choteč0

PFA C

13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30

FK Velké Přílepy1
PFA C4

Všenorský SK

12. kolo, Ne 22.10.2023 15:30

PFA C1
Všenorský SK5

PFA C

11. kolo, So 14.10.2023 15:30

FK Rudná0
PFA C1

SK Kazín

10. kolo, Ne 8.10.2023 16:00

PFA C2
SK Kazín1

TJ Viktoria Vestec B

9. kolo, Ne 1.10.2023 16:00

PFA C4
TJ Viktoria Vestec B3

PFA C

8. kolo, So 23.9.2023 16:30

TJ Slovan Hradištko4
PFA C2

TJ Sokol Červený Újezd

7. kolo, Ne 17.9.2023 16:30

PFA C2
TJ Sokol Červený Újezd..2

PFA C

6. kolo, So 9.9.2023 17:00

SK Roztoky3
PFA C0

PFA C

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. TJ Sokol Dobrovíz 26 22 1 0 3 118:23 68
2. SK Roztoky 26 20 0 0 6 105:26 60
3. SK Ol. Dolní Břežany 26 19 1 1 5 75:34 60
4. Všenorský SK 26 15 3 1 7 80:65 52
5. SK Sokol Zlatníky 26 14 1 1 10 86:63 45
6. SK Kazín 26 13 2 0 11 79:61 43
7. TJ Sokol Holubice 26 12 0 1 13 73:62 37
8. FK Zbuzany 1953 B 26 9 3 3 11 65:70 36
9. TJ Sokol Choteč 26 9 2 2 13 47:96 33
10. PFA C 26 7 3 2 14 50:70 29
11. TJ Štěchovice 26 6 1 6 13 37:73 26
12. FK Mníšek p. Brdy 26 5 1 3 17 30:86 20
13. FK Rudná 26 5 1 2 18 30:97 19
14. TJ Sokol Čisovice 26 3 4 1 18 39:88 18

Tabulka

1. Všenorský SK 13 53:17 36
2. SK Roztoky 13 57:14 33
3. PFA C 13 37:25 28
4. TJ Viktoria Vestec B 13 48:28 24
5. TJ Slovan Hradištko 13 48:36 24
6. TJ Sokol Červený Újezd 13 37:26 24
7. FK Velké Přílepy 13 35:37 17
8. SK Kazín 13 32:31 16
9. TJ Sokol Holubice 13 28:29 16
10. TJ Sokol Choteč 13 28:42 15
11. TJ Štěchovice 13 17:30 13
12. SK Sokol Zlatníky 13 20:42 10
13. FK Rudná 13 14:38 6
14. FK Mníšek p. Brdy 13 13:72 4

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

OBCE
Davle Hvozdnice Měchenice Štěchovice Slapy Bojanovice Buš Petrov

Počet návštěv: 127715
Posledních 30 dnů: 2856 | Posledních 7 dnů: 675 | Poslední den: 84

© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne