PFA
PFA C

14. kolo, So 15.6.2024 17:00

TJ Sokol Choteč4
PFA C1

PFA C

16. kolo, Čt 13.6.2024 17:00

TJ Štěchovice4
PFA C3

SK Sokol Zlatníky

15. kolo, Ne 9.6.2024 17:00

PFA C3
SK Sokol Zlatníky3

FK Velké Přílepy

26. kolo, Ne 26.5.2024 13:00

PFA C2
FK Velké Přílepy1

PFA C

25. kolo, So 18.5.2024 10:30

Všenorský SK6
PFA C1

FK Rudná

24. kolo, Ne 12.5.2024 17:00

PFA C10
FK Rudná1

PFA C

23. kolo, So 4.5.2024 17:00

SK Kazín4
PFA C3

PFA C

22. kolo, Ne 28.4.2024 17:00

TJ Viktoria Vestec B5
PFA C0

TJ Slovan Hradištko

21. kolo, Ne 21.4.2024 17:00

PFA C4
TJ Slovan Hradištko3

PFA C

20. kolo, So 13.4.2024 17:00

TJ Sokol Červený Újezd..2
PFA C0

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
3. PFA C 3:2 TJ Štěchovice 20.08.2023Neděle 14:00
4. FK Mníšek p. Brdy 0:9 PFA C 27.08.2023Neděle 17:00
5. PFA C 3:2 TJ Sokol Holubice 03.09.2023Neděle 17:00
6. SK Roztoky 3:0 PFA C 09.09.2023Sobota 17:00
7. PFA C 2:2 TJ Sokol Červený Újezd 17.09.2023Neděle 16:30
8. TJ Slovan Hradištko 4:2 PFA C 23.09.2023Sobota 16:30
9. PFA C 4:3 TJ Viktoria Vestec B 01.10.2023Neděle 16:00
10. PFA C 2:1 SK Kazín 08.10.2023Neděle 16:00
11. FK Rudná 0:1 PFA C 14.10.2023Sobota 15:30
12. PFA C 1:5 Všenorský SK 22.10.2023Neděle 15:30
13. FK Velké Přílepy 1:4 PFA C 29.10.2023Neděle 14:30
1. PFA C 2:0 TJ Sokol Choteč 05.11.2023Neděle 14:00
2. SK Sokol Zlatníky 2:4 PFA C 11.11.2023Sobota 14:00
17. PFA C 6:1 FK Mníšek p. Brdy 24.03.2024Neděle 15:00
18. TJ Sokol Holubice 2:2 PFA C 31.03.2024Neděle 16:00
19. PFA C 2:6 SK Roztoky 07.04.2024Neděle 16:30
20. TJ Sokol Červený Újezd 2:0 PFA C 13.04.2024Sobota 17:00
21. PFA C 4:3 TJ Slovan Hradištko 21.04.2024Neděle 17:00
22. TJ Viktoria Vestec B 5:0 PFA C 28.04.2024Neděle 17:00
23. SK Kazín 4:3 PFA C 04.05.2024Sobota 17:00
24. PFA C 10:1 FK Rudná 12.05.2024Neděle 17:00
25. Všenorský SK 6:1 PFA C 18.05.2024Sobota 10:30
26. PFA C 2:1 FK Velké Přílepy 26.05.2024Neděle 13:00
15. PFA C 3:3 SK Sokol Zlatníky 09.06.2024Neděle 17:00
16. TJ Štěchovice 4:3 PFA C 13.06.2024Čtvrtek 17:00
14. TJ Sokol Choteč 4:1 PFA C 15.06.2024Sobota 17:00

Tabulka

1. SK Roztoky 26 131:29 69
2. Všenorský SK 26 129:39 69
3. TJ Sokol Červený Újezd 26 73:50 49
4. TJ Viktoria Vestec B 26 95:63 44
5. SK Kazín 26 76:57 44
6. TJ Slovan Hradištko 26 80:62 44
7. PFA C 26 74:67 42
8. TJ Sokol Holubice 26 73:61 37
9. TJ Sokol Choteč 26 56:70 35
10. SK Sokol Zlatníky 26 54:79 28
11. FK Velké Přílepy 26 56:85 26
12. TJ Štěchovice 26 33:87 22
13. FK Mníšek p. Brdy 26 33:133 11
14. FK Rudná 26 29:110 9

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

OBCE
Davle Hvozdnice Měchenice Štěchovice Slapy Bojanovice Buš Petrov

Počet návštěv: 138366
Posledních 30 dnů: 2815 | Posledních 7 dnů: 632 | Poslední den: 31

© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne