PFA
PFA C

20. kolo, So 13.4.2024 17:00

TJ Sokol Červený Újezd..2
PFA C0

SK Roztoky

19. kolo, Ne 7.4.2024 16:30

PFA C2
SK Roztoky6

PFA C

18. kolo, Ne 31.3.2024 16:00

TJ Sokol Holubice2
PFA C2

FK Mníšek p. Brdy

17. kolo, Ne 24.3.2024 15:00

PFA C6
FK Mníšek p. Brdy1

PFA C

2. kolo, So 11.11.2023 14:00

SK Sokol Zlatníky2
PFA C4

TJ Sokol Choteč

1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00

PFA C2
TJ Sokol Choteč0

PFA C

13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30

FK Velké Přílepy1
PFA C4

Všenorský SK

12. kolo, Ne 22.10.2023 15:30

PFA C1
Všenorský SK5

PFA C

11. kolo, So 14.10.2023 15:30

FK Rudná0
PFA C1

SK Kazín

10. kolo, Ne 8.10.2023 16:00

PFA C2
SK Kazín1

TJ Slovan Hradištko

21. kolo, Ne 21.04 17:00

PFA C
TJ Slovan Hradištko

PFA C

22. kolo, Ne 28.04 17:00

TJ Viktoria Vestec B
PFA C

PFA C

23. kolo, So 04.05 17:00

SK Kazín
PFA C

FK Rudná

24. kolo, Ne 12.05 17:00

PFA C
FK Rudná

PFA C

25. kolo, So 18.05 10:30

Všenorský SK
PFA C

FK Velké Přílepy

26. kolo, Ne 26.05 17:00

PFA C
FK Velké Přílepy

PFA C

16. kolo, So 01.06 17:00

TJ Štěchovice
PFA C

SK Sokol Zlatníky

15. kolo, Ne 09.06 17:00

PFA C
SK Sokol Zlatníky

PFA C

14. kolo, So 15.06 17:00

TJ Sokol Choteč
PFA C

PFA C

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. SK Roztoky 17 15 0 0 2 74:17 45
2. Všenorský SK 17 15 0 0 2 77:27 45
3. PFA C 17 10 0 2 5 47:36 32
4. TJ Viktoria Vestec B 17 10 0 1 6 56:33 31
5. TJ Slovan Hradištko 17 10 0 0 7 57:46 30
6. TJ Sokol Červený Újezd 17 8 0 4 5 40:31 28
7. SK Kazín 17 8 0 1 8 45:36 25
8. TJ Sokol Choteč 17 7 0 3 7 39:50 24
9. TJ Sokol Holubice 17 6 0 2 9 40:41 20
10. FK Velké Přílepy 17 6 0 2 9 41:48 20
11. SK Sokol Zlatníky 17 5 0 1 11 27:51 16
12. TJ Štěchovice 17 5 0 1 11 23:49 16
13. FK Rudná 17 3 0 0 14 21:51 9
14. FK Mníšek p. Brdy 17 2 0 1 14 20:91 7

Tabulka

1. SK Roztoky 17 74:17 45
2. Všenorský SK 17 77:27 45
3. PFA C 17 47:36 32
4. TJ Viktoria Vestec B 17 56:33 31
5. TJ Slovan Hradištko 17 57:46 30
6. TJ Sokol Červený Újezd 17 40:31 28
7. SK Kazín 17 45:36 25
8. TJ Sokol Choteč 17 39:50 24
9. TJ Sokol Holubice 17 40:41 20
10. FK Velké Přílepy 17 41:48 20
11. SK Sokol Zlatníky 17 27:51 16
12. TJ Štěchovice 17 23:49 16
13. FK Rudná 17 21:51 9
14. FK Mníšek p. Brdy 17 20:91 7

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

OBCE
Davle Hvozdnice Měchenice Štěchovice Slapy Bojanovice Buš Petrov

Počet návštěv: 132738
Posledních 30 dnů: 3670 | Posledních 7 dnů: 782 | Poslední den: 48

© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne