PFA
PFA

22. kolo, So 13.4.2024 10:30

FK Králův Dvůr3
PFA0

FK Admira Praha

21. kolo, Ne 7.4.2024 16:30

PFA2
FK Admira Praha0

PFA

20. kolo, Pá 29.3.2024 15:00

Sokol Hostouň0
PFA3

PFA

18. kolo, So 16.3.2024 15:00

TJ Jiskra Domažlice4
PFA0

FC Táborsko akademie

17. kolo, Ne 10.3.2024 14:30

PFA2
FC Táborsko akademie4

PFA

16. kolo, So 2.3.2024 10:15

FC Písek1
PFA2

PFA

Generálka., So 24.2.2024 11:00

SK Sokol Brozany1
PFA1

PFA

Příprava., So 17.2.2024 10:30

FK Jablonec B1
PFA0

PFA

Příprava., So 10.2.2024 10:00

SK Sparta Kolín2
PFA4

PFA

Příprava., So 3.2.2024 10:00

SK Újezd Praha 42
PFA0

FK Loko Vltavín

23. kolo, Ne 21.04 17:00

PFA
FK Loko Vltavín

PFA

24. kolo, So 27.04 10:30

SK Dyn. Č. Budějovice ..
PFA

SK Slavia Praha B

19. kolo, St 01.05 17:00

PFA
SK Slavia Praha B

PFA

25. kolo, So 04.05 14:30

FK Robstav
PFA

FC Viktoria Plzeň B

26. kolo, Ne 12.05 17:00

PFA
FC Viktoria Plzeň B

PFA

27. kolo, So 18.05 18:00

FC Slavia Karlovy Vary
PFA

FK Dukla Praha B

28. kolo, Ne 26.05 17:00

PFA
FK Dukla Praha B

PFA

29. kolo, So 01.06 10:15

FK Motoret Praha
PFA

PFA

30. kolo, So 08.06 10:15

Bohemins Praha 1905 B
PFA

Rozpis zápasů

Zobrazit tabulku Přehled zápasů
Domácí Výsledek Hosté Termín
FK Admira Praha 1:1 TJ Jiskra Domažlice 07.06.2023Středa 18:00
FK Robstav 4:1 Bohemins Praha 1905 B 09.06.2023Pátek 18:00
FK Zbuzany 1953 0:1 FK Motoret Praha 09.06.2023Pátek 18:00
PFA 4:1 FC Písek 09.06.2023Pátek 18:00
FK Loko Vltavín 2:1 Sokol Hostouň 10.06.2023Sobota 10:15
FK Baník Sokolov 1948 2:4 FK Dukla Praha B 10.06.2023Sobota 10:15
SK Dyn. Č. Budějovice B 3:0 FK Králův Dvůr 10.06.2023Sobota 10:30
FC Viktoria Plzeň B 0:0 FC Slavia Karlovy Vary 11.06.2023Neděle 10:30

Tabulka

1. SK Slavia Praha B 21 53:18 48
2. TJ Jiskra Domažlice 22 49:21 43
3. SK Dyn. Č. Budějovice B 22 45:32 39
4. Sokol Hostouň 22 31:28 38
5. FC Viktoria Plzeň B 22 44:36 35
6. PFA 21 37:35 34
7. FK Dukla Praha B 22 36:33 32
8. FC Táborsko akademie 22 40:39 29
9. FK Admira Praha 22 25:41 27
10. FC Písek 22 30:39 26
11. FK Robstav 22 35:38 25
12. Bohemins Praha 1905 B 22 30:33 25
13. FK Motoret Praha 22 30:45 24
14. FK Loko Vltavín 22 28:39 20
15. FC Slavia Karlovy Vary 22 22:39 20
16. FK Králův Dvůr 22 25:44 18

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

OBCE
Davle Hvozdnice Měchenice Štěchovice Slapy Bojanovice Buš Petrov

Počet návštěv: 132738
Posledních 30 dnů: 3670 | Posledních 7 dnů: 782 | Poslední den: 48

© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne