Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
1. | PFA |
|
Sokol Hostouň | 07.08.2022Neděle 17:00 | |
2. | TJ Jiskra Domažlice |
|
PFA | 13.08.2022Sobota 15:00 | |
3. | PFA |
|
FK Dukla Praha B | 21.08.2022Neděle 17:00 | |
4. | FK Baník Sokolov 1948 |
|
PFA | 27.08.2022Sobota 10:15 | |
5. | PFA |
|
FK Admira Praha | 04.09.2022Neděle 17:00 | |
6. | PFA |
|
FK Loko Vltavín | 11.09.2022Neděle 10:30 | |
7. | FC Viktoria Plzeň B |
|
PFA | 18.09.2022Neděle 10:30 | |
8. | SK Dyn. Č. Budějovice B |
|
PFA | 24.09.2022Sobota 13:30 | |
9. | FK Zbuzany 1953 |
|
PFA | 01.10.2022Sobota 10:15 | |
10. | PFA |
|
FK Robstav | 09.10.2022Neděle 16:00 | |
11. | FC Slavia Karlovy Vary |
|
PFA | 15.10.2022Sobota 18:00 | |
12. | PFA |
|
Bohemins Praha 1905 B | 23.10.2022Neděle 15:30 | |
13. | FK Motoret Praha |
|
PFA | 28.10.2022Pátek 10:15 | |
14. | PFA |
|
FK Králův Dvůr | 06.11.2022Neděle 14:00 | |
15. | FC Písek |
|
PFA | 12.11.2022Sobota 10:15 | |
16. | Sokol Hostouň |
|
PFA | 05.03.2023Neděle 10:00 | |
17. | PFA |
|
TJ Jiskra Domažlice | 12.03.2023Neděle 14:30 | |
18. | FK Dukla Praha B |
|
PFA | 19.03.2023Neděle 10:15 | |
19. | PFA |
|
FK Baník Sokolov 1948 | 26.03.2023Neděle 15:00 | |
21. | FK Loko Vltavín |
|
PFA | 07.04.2023Pátek 10:15 | |
20. | FK Admira Praha |
|
PFA | 12.04.2023Středa 17:00 | |
23. | PFA |
|
SK Dyn. Č. Budějovice B | 23.04.2023Neděle 17:00 | |
24. | PFA |
|
FK Zbuzany 1953 | 30.04.2023Neděle 17:00 | |
25. | FK Robstav |
|
PFA | 06.05.2023Sobota 14:30 | |
22. | PFA |
|
FC Viktoria Plzeň B | 10.05.2023Středa 17:00 | |
26. | PFA |
|
FC Slavia Karlovy Vary | 14.05.2023Neděle 17:00 | |
27. | Bohemins Praha 1905 B |
|
PFA | 21.05.2023Neděle 10:15 | |
28. | PFA |
|
FK Motoret Praha | 28.05.2023Neděle 17:00 | |
29. | FK Králův Dvůr |
|
PFA | 03.06.2023Sobota 10:30 | |
30. | PFA |
|
FC Písek | 09.06.2023Pátek 18:00 |
1. | SK Slavia Praha B | 18 | 44:15 | 44 |
2. | TJ Jiskra Domažlice | 18 | 45:16 | 39 |
3. | Sokol Hostouň | 18 | 30:20 | 37 |
4. | SK Dyn. Č. Budějovice B | 18 | 36:27 | 29 |
5. | PFA | 18 | 32:32 | 28 |
6. | FK Admira Praha | 18 | 23:32 | 27 |
7. | FC Viktoria Plzeň B | 18 | 33:30 | 25 |
8. | FC Táborsko akademie | 18 | 31:34 | 23 |
9. | FC Písek | 18 | 28:34 | 23 |
10. | Bohemins Praha 1905 B | 18 | 24:23 | 22 |
11. | FK Dukla Praha B | 18 | 28:32 | 22 |
12. | FK Robstav | 18 | 32:30 | 20 |
13. | FC Slavia Karlovy Vary | 18 | 21:30 | 19 |
14. | FK Motoret Praha | 18 | 22:40 | 16 |
15. | FK Loko Vltavín | 18 | 24:36 | 13 |
16. | FK Králův Dvůr | 18 | 18:40 | 11 |
Počet návštěv: 129598
Posledních 30 dnů: 3015 | Posledních 7 dnů: 800 | Poslední den: 87
© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz