Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
1. | PFA |
|
Sokol Hostouň | 07.08.2022Neděle 17:00 | |
2. | TJ Jiskra Domažlice |
|
PFA | 13.08.2022Sobota 15:00 | |
3. | PFA |
|
FK Dukla Praha B | 21.08.2022Neděle 17:00 | |
4. | FK Baník Sokolov 1948 |
|
PFA | 27.08.2022Sobota 10:15 | |
5. | PFA |
|
FK Admira Praha | 04.09.2022Neděle 17:00 | |
6. | PFA |
|
FK Loko Vltavín | 11.09.2022Neděle 10:30 | |
7. | FC Viktoria Plzeň B |
|
PFA | 18.09.2022Neděle 10:30 | |
8. | SK Dyn. Č. Budějovice B |
|
PFA | 24.09.2022Sobota 13:30 | |
9. | FK Zbuzany 1953 |
|
PFA | 01.10.2022Sobota 10:15 | |
10. | PFA |
|
FK Robstav | 09.10.2022Neděle 16:00 | |
11. | FC Slavia Karlovy Vary |
|
PFA | 15.10.2022Sobota 18:00 | |
12. | PFA |
|
Bohemins Praha 1905 B | 23.10.2022Neděle 15:30 | |
13. | FK Motoret Praha |
|
PFA | 28.10.2022Pátek 10:15 | |
14. | PFA |
|
FK Králův Dvůr | 06.11.2022Neděle 14:00 | |
15. | FC Písek |
|
PFA | 12.11.2022Sobota 10:15 | |
16. | Sokol Hostouň |
|
PFA | 05.03.2023Neděle 10:00 | |
17. | PFA |
|
TJ Jiskra Domažlice | 12.03.2023Neděle 14:30 | |
18. | FK Dukla Praha B |
|
PFA | 19.03.2023Neděle 10:15 | |
19. | PFA |
|
FK Baník Sokolov 1948 | 26.03.2023Neděle 15:00 | |
21. | FK Loko Vltavín |
|
PFA | 07.04.2023Pátek 10:15 | |
20. | FK Admira Praha |
|
PFA | 12.04.2023Středa 17:00 | |
23. | PFA |
|
SK Dyn. Č. Budějovice B | 23.04.2023Neděle 17:00 | |
24. | PFA |
|
FK Zbuzany 1953 | 30.04.2023Neděle 17:00 | |
25. | FK Robstav |
|
PFA | 06.05.2023Sobota 14:30 | |
22. | PFA |
|
FC Viktoria Plzeň B | 10.05.2023Středa 17:00 | |
26. | PFA |
|
FC Slavia Karlovy Vary | 14.05.2023Neděle 17:00 | |
27. | Bohemins Praha 1905 B |
|
PFA | 21.05.2023Neděle 10:15 | |
28. | PFA |
|
FK Motoret Praha | 28.05.2023Neděle 17:00 | |
29. | FK Králův Dvůr |
|
PFA | 03.06.2023Sobota 10:30 | |
30. | PFA |
|
FC Písek | 09.06.2023Pátek 18:00 |
1. | SK Slavia Praha B | 18 | 44:15 | 44 |
2. | TJ Jiskra Domažlice | 19 | 45:16 | 40 |
3. | Sokol Hostouň | 19 | 30:21 | 37 |
4. | SK Dyn. Č. Budějovice B | 19 | 37:28 | 30 |
5. | PFA | 18 | 32:32 | 28 |
6. | FK Admira Praha | 20 | 25:37 | 27 |
7. | FC Viktoria Plzeň B | 19 | 36:33 | 26 |
8. | FC Písek | 19 | 30:34 | 26 |
9. | FK Dukla Praha B | 19 | 31:32 | 25 |
10. | FC Táborsko akademie | 19 | 34:37 | 24 |
11. | Bohemins Praha 1905 B | 19 | 24:26 | 22 |
12. | FK Robstav | 19 | 32:30 | 21 |
13. | FK Loko Vltavín | 20 | 27:37 | 19 |
14. | FC Slavia Karlovy Vary | 19 | 21:32 | 19 |
15. | FK Motoret Praha | 19 | 23:41 | 17 |
16. | FK Králův Dvůr | 19 | 21:41 | 14 |
Počet návštěv: 130528
Posledních 30 dnů: 3158 | Posledních 7 dnů: 808 | Poslední den: 88
© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz