PFA
Povltavská FA ‘A‘

8. kolo, Ne 11.10.2020 10:30

FC Viktoria Plzeň B2
Povltavská FA ‘A‘1

Povltavská FA ‘A‘

7. kolo, Ne 4.10.2020 15:00

Sokol Hostouň2
Povltavská FA ‘A‘1

FK Motoret Praha

6. kolo, Út 29.9.2020 16:00

Povltavská FA ‘A‘2
FK Motoret Praha1PP

Povltavská FA ‘A‘

5. kolo, Ne 20.9.2020 10:00

1.FK Příbram B1
Povltavská FA ‘A‘4

FC Slavia Karlovy Vary

4. kolo, So 12.9.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
FC Slavia Karlovy Vary2

Povltavská FA ‘A‘

3. kolo, So 5.9.2020 10:15

FK Baník Sokolov 19480
Povltavská FA ‘A‘3

SK Benešov

2. kolo, So 29.8.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
SK Benešov2

Povltavská FA ‘A‘

1. kolo, Pá 21.8.2020 18:00

FK Králův Dvůr3
Povltavská FA ‘A‘2

Povltavská FA ‘A‘

So 15.8.2020 14:30

FC Chomutov1
Povltavská FA ‘A‘3

FK Hořovice

Příprava., So 8.8.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
FK Hořovice0

POVLTAVSKÁ LIGA MLADŠÍHO DOROSTU 2021

POVLTAVSKÁ LIGA MLADŠÍHO DOROSTU 2021

POVLTAVSKÁ LIGA MLADŠÍHO DOROSTU 2021

(tréninkový turnaj)

 

 

A – skupina: FK Viktoria Žižkov U16, TJ Sokol Řepy, Povltavská fotbalová akademie, FC Zličín, CU Bohemians Praha I. U16

B-skupina: CU Bohemians Praha I. U16, FK Admira Praha U16, ČAFC Praha, FC Tempo Praha U16, SK Union Vršovice   

 

 

A–skupina   -   výsledky + rozlosování:

  1.  Viktoria Žižkov – Sokol Řepy  11 : 1  (5:0)   Branky: 4x Kop, 3x Šerák, Vančura, Válek, Rulf, Tomek - Kraus                              sobota 22.5. od 10.00 hod. hřiště Koloděje
  2. PFA – FC Zličín  9 : 0  (4:0)    Branky: 3x Bílý, 3x Černý, Píša p.k., Zrůst, T.Charvát    sobota 22.5. od 15.30 hod. hřiště Měchenice   
  3. Bohemians Praha I. – Viktoria Žižkov  0 : 2  (0:2)   Branky: Kop, Tomek           neděle 30.5. od 10.00 hřiště Měchenice
  4. Sokol Řepy – PFA  1 : 4  (0:1)   Branky: 2x Černý (1 z p.k.), Píša, Zrůst   neděle 30.5.  od 15.00 hod.  hřiště Řepy
  5. FC Zličín – Bohemians Praha I.  0 : 10  (0:4)  Branky: 4x Klymskyj, 2x Diviš, Vokrouhlík, Koudelka, Kraček, Kerbach   středa 2.6.  od 17.30 hod. hřiště Zličín možno UMT
  6. Viktoria Žižkov – PFA  5 : 2  (1:0)   Branky: 2x Tomek, 2x Rulf, Kop – 2x Zrůst   středa 2.6.  od 17.30 hod. hřiště Měchenice
  7. Sokol Řepy – FC Zličín  4 : 3  (2:2)   Branky: 2x Sampta Mané, Berezhnik, Mottl – Šichar, Harrof, Sojka           neděle 6.6.  od 15.00 hod.  hřiště Řepy 
  8. PFA – Bohemians Praha I.  2 : 1  (0:1)   Branky: Bartoš, Matoušek – Diviš                  sobota 5.6.  od 16.00 hod.  hřiště Měchenice
  9.  FC Zličín – Viktoria Žižkov  0 : 12  (0:7)   Branky: 3x Bartoš, 2x Vlček, 2x Tomek, 2x Malina, 2x Válek, Tejral    sobota 12.6.  od 13.30 hod. hřiště Zličín
  10.  Bohemians Praha I- Sokol Řepy  9 : 1  (5:1)   Branky: 3x Vokrouhlík, 2x Buy, Diviš, Mikuda, Kraček, Větrovec – Kraus        neděle 13.6.  od 13.00 hod. hřiště Řepy

 

Tabulka A-skupina

1. Viktoria Žižkov                4   4   0   0     30: 3     12

2. Povltavská FA                 4   3   0   1     17: 7       9

3. CU Bohemians Praha I.  4   2   0   2     20: 5       6

4. Sokol Řepy                      4   1   0   3      7 :27      3                    

5. FC Zličín                          4   0   0   4      3 :35      0  

 

 

B – skupina – výsledky + rozlosování:

3) Bohemians Praha II. – Admira Praha  9 : 0  (4:0)  Branky: 2x Kraček, 2x Stamenovič, Mikuda, Kerbach p.k., Klymskyj, Diviš, Vokrouhlík                                          sobota 22.5.  od 10.00 hod. hřiště Měchenice

4) ČAFC Praha – Tempo Praha  0 : 19  (0:9)  Branky: 3x Krejčí, 3x Koler, 3x Mikeš, 3x Špaček, 2x Bárta, Sláma, Socik, Procházka, Čermák, Šindelka  neděle 23.5.  od 17.00 hod. hřiště ČAFC

7) Union Vršovice – Bohemians Praha II.  1 : 7  (0:3)  Branky: Adamiec – 2x Brendl, Bárta, Stamenovič, Brodil, Fridrich, Kerbach    sobota 29.5.  od 11.00 hod.  hřiště Vršovice

8) Admira Praha – ČAFC Praha  5 : 4  (2:2)  Branky: Nedorost, Kolesnicheko, Kouhoutek, Pšeničný, Biasini – 2x Huňka, Lejsek, Tajovský    neděle 30.5.  od 17.00 hod.  hřiště ČAFC 

11) Tempo Praha – Union Vršovice  13 : 1  (5:1)  Branky: 4x Mikeš, 2x Koler, Šulc, O.Šerák, Čermák, Krejčí, Moučka, Šindelka, vlastní – Adamiec       středa 26.5.  od 18.00 hod.  hřiště Tempo

12) Bohemians Praha II. – ČAFC Praha  14 :1  (6:1)  Branky: 3x Kraček, 2x Klymskyj, 2x Vokrouhlík, 2x Bui, Bárta, Ditrych, Breinl, Tesáček, Kerbach - Filinger     čtvrtek 3.6.  od 17.30 hod.  hřiště ČAFC

15) Admira Praha – Tempo Praha  3 : 8  (1:6)   Branky: Naskos, Biasini, Dvorščík - 2x T.Nguyen, 2x Mikeš, Šindelka, Klouček, Moučka, D.Nguyen                                           neděle 6.6.  od 13.30 hod.  hřiště Tempo

16) ČAFC Praha - Union Vršovice  4 : 5  (1:3)   Branky: 2x Lejsek, Šíma, Brodit – 3x Pešek, J.Adamiec, Kejval    neděle 6.6.  od 17.00 hod.  hřiště ČAFC

19) Union Vršovice – Admira Praha  3 : 4  (0:2)  Branky: Pešek, Bálint, Adamiec – 2x Kolesnicheko, Kořínek, Čančar        sobota 12.6.  od 13.00 hod. hřiště Vršovice

20) Tempo Praha – Bohemians Praha II.  středa 16.6.  od 18.00 hod. hřiště Tempo

 

Tabulka B-skupina

1. Tempo Praha                     3   3   0   0   40: 4        9

2. CU Bohemians Praha II.   3   3   0   0   30 : 2       9

3. Admira Praha                    4   2   0   2   12:24       6 

4. Union Vršovice                 4   1   0   3    10:28      3

5. ČAFC Praha                      4   0   0   4     9 :43      0      

 

Rozpis o konečná umístění:

21) 1.A – 2.B    Viktoria Žižkov – Bohemians II./Tempo   neděle 20.6.  od 9.30 hod. hřiště Vítkov 

22) 1.B – 2.A    sobota 19.6. nebo neděle 20.6.   Bohemians II./Tempo – Povltavská FA

23) 3.A – 4.B    Bohemians Praha I. – Union Vršovice   sobota 19.6.  od 14.00 hod.  hřiště Vršovice

24) 3.B – 4.A    Admira Praha – Sokol Řepy  neděle 20.6.  od 15.00 hod.  hřiště Řepy

25) 5.A – 5.B    sobota 19.6. nebo neděle 20.6.   FC Zličín – ČAFC Praha

26) 5.B – 5.A    sobota 26.6. nebo neděle 27.6.   ČAFC Praha – FC Zličín

27) o 7.místo:  sobota 26.6. nebo neděle 27.6.

28) o 5.místo:  sobota 26.6. nebo neděle 27.6.

29) o 3.místo:  sobota 26.6. nebo neděle 27.6.

30) Finále:       sobota 26.6.  od 15.30 hod.  hřiště Měchenice

Tabulka

1. AC Sparta Praha B 8 32:6 21
2. TJ Jiskra Domažlice 7 24:9 18
3. FC Viktoria Plzeň B 8 15:17 17
4. FK Loko Vltavín 8 17:10 15
5. SK Admira Praha 7 13:8 15
6. FK Motoret Praha 8 13:11 12
7. SK Benešov 8 13:14 12
8. FC Písek 6 11:8 11
9. FC Slavia Karlovy Vary 6 8:8 11
10. SK Slavia Praha B 7 18:14 10
11. FK Králův Dvůr 8 9:15 9
12. Sokol Hostouň 7 7:15 9
13. Povltavská FA ‘A‘ 8 14:13 8
14. SK Rakovník 8 9:18 6
15. 1.FK Příbram B 8 7:22 3
16. FK Baník Sokolov 1948 6 1:23 0

Kompletní tabulka

1
2
3
4
5
6
7

Počet návštěv: 33461
Posledních 30 dnů: 2638 | Posledních 7 dnů: 633 | Poslední den: 80

© 2021 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne