PFA
PFA

29. kolo, So 1.6.2024 10:15

FK Motoret Praha1
PFA2

PFA

30. kolo, St 29.5.2024 18:00

Bohemins Praha 1905 B4
PFA0

FK Dukla Praha B

28. kolo, Pá 24.5.2024 18:00

PFA2
FK Dukla Praha B0

PFA

27. kolo, So 18.5.2024 18:00

FC Slavia Karlovy Vary1
PFA2

FC Viktoria Plzeň B

26. kolo, Ne 12.5.2024 17:00

PFA2
FC Viktoria Plzeň B1

PFA

25. kolo, So 4.5.2024 14:30

FK Robstav2
PFA4

SK Slavia Praha B

19. kolo, St 1.5.2024 17:00

PFA0
SK Slavia Praha B5

PFA

24. kolo, So 27.4.2024 10:30

SK Dyn. Č. Budějovice ..1
PFA3

FK Loko Vltavín

23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00

PFA0
FK Loko Vltavín1

PFA

22. kolo, So 13.4.2024 10:30

FK Králův Dvůr3
PFA0

Rozpis zápasů PFA (22 - 28.4.)

Rozpis zápasů PFA (22 - 28.4.)

 

 

 

 

Muži A (Česká fotablová liga)   

Sobota 27.5., 10:30, TCM Mladé // SK Dynamo ČB B - PFA

Muži B (Středočeský krajský přebor)  

Sobota 20.4., 17:00, Hvozdnicee // PFA B - AFK Tuchlovice

Muži C (Okresní přebor Praha západ)   

Neděle 21.4., 17:00, Měchenice // PFA C - TJ Slovan Hradištko

ČDD U19 A   

Neděle 21.4., 10:00, Hořovice // SK Hořovice - PFA

ČDD U17 A   

Neděle 21.4., 12:15, Hořovice // SK Hořovice - PFA

ČDŽ U15 A

Středa 17.4., 14:30, Sezimovo Ústí // FC Táborsko - PFA

Sobota 20.4., 10:00, Příbram // 1.FK Příbram - PFA

ČDŽ U14 A

Středa 17.4., 16:30, Sezimovo Ústí // FC Táborsko - PFA

Sobota 20.4., 12:00, Příbram // 1.FK Příbram - PFA

ČDŽ U13 A

Sobota 20.4., 10:00, Písek // FC Písek - PFA

ČDŽ U12 A

Sobota 20.4., 10:00, Písek // FC Písek - PFA

Starší žáci (okresní přebor)

Neděle 21.4., 15:00, Zvole // PFA - TJ Sokol Dobřichovice

Okresní přebor starších přípravek (sk. A)

Neděle 21.4., 17:00, Davle // PFA C - TJ Sokol Dobřichovice B

Pátek 19.4., 17:00, Davle // PFA B - PFA C

Okresní přebor mladších přípravek (sk. Q)

Sobota 20.4, 9:30, Hvozdnice // soupeři SK Vrané nad Vltavou, TJ Klínec/Jíloviště, TJ Kamenný Příboz/Jílové

Okresní přebor mladších přípravek (sk. L)

Sobota 21.4, 16:00, Dobřichovice // soupeři TJ Slovan Hradištko, TJ Sokol Dobřichovice B, Sokol Zvole

Tabulka

1. SK Slavia Praha B 30 81:27 70
2. TJ Jiskra Domažlice 30 66:26 64
3. PFA 30 52:51 52
4. FC Viktoria Plzeň B 30 60:49 47
5. SK Dyn. Č. Budějovice B 30 60:55 43
6. Sokol Hostouň 30 41:46 43
7. FC Táborsko akademie 30 55:52 40
8. FK Loko Vltavín 30 49:47 39
9. FK Robstav 30 53:53 39
10. FK Admira Praha 30 34:56 37
11. Bohemins Praha 1905 B 30 45:51 35
12. FK Dukla Praha B 30 41:51 35
13. FK Motoret Praha 30 40:57 34
14. FC Písek 30 44:58 33
15. FC Slavia Karlovy Vary 30 36:56 30
16. FK Králův Dvůr 30 35:57 26

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

OBCE
Davle Hvozdnice Měchenice Štěchovice Slapy Bojanovice Buš Petrov

Počet návštěv: 138366
Posledních 30 dnů: 2815 | Posledních 7 dnů: 632 | Poslední den: 31

© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne