PFA
PFA

2. kolo, So 13.8.2022 15:00

TJ Jiskra Domažlice4
PFA1

Sokol Hostouň

1. kolo, Ne 7.8.2022 17:00

PFA0
Sokol Hostouň0

FK Loko Vltavín

29. kolo, Ne 12.6.2022 10:15

PFA1
FK Loko Vltavín1

PFA

28. kolo, So 4.6.2022 10:15

FK Admira Praha2
PFA1

PFA

30. kolo, St 1.6.2022 18:00

TJ Jiskra Domažlice4
PFA1

SK Rakovník

27. kolo, Ne 29.5.2022 17:00

PFA5
SK Rakovník0

PFA

26. kolo, Ne 22.5.2022 10:15

SK Slavia Praha B2
PFA0

FC Písek

25. kolo, Pá 13.5.2022 18:00

PFA1
FC Písek1

FC Viktoria Plzeň B

23. kolo, Ne 1.5.2022 17:00

PFA0
FC Viktoria Plzeň B2

FK Králův Dvůr

22. kolo, Ne 24.4.2022 17:00

PFA2
FK Králův Dvůr2

FK Dukla Praha B

3. kolo, Ne 21.08 17:00

PFA
FK Dukla Praha B

PFA

4. kolo, So 27.08 10:15

FK Baník Sokolov 1948
PFA

FK Admira Praha

5. kolo, Ne 04.09 17:00

PFA
FK Admira Praha

PFA

6. kolo, So 10.09 10:15

FK Loko Vltavín
PFA

FC Viktoria Plzeň B

7. kolo, Ne 18.09 16:30

PFA
FC Viktoria Plzeň B

SK Dyn. Č. Budějovice B

8. kolo, Ne 25.09 16:30

PFA
SK Dyn. Č. Budějovice ..

PFA

9. kolo, So 01.10 10:15

FK Zbuzany 1953
PFA

FK Robstav Přeštice

10. kolo, Ne 09.10 16:00

PFA
FK Robstav Přeštice

PFA

11. kolo, So 15.10 18:00

FC Slavia Karlovy Vary
PFA

Bohemins Praha 1905 B

12. kolo, Ne 23.10 15:30

PFA
Bohemins Praha 1905 B

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. 1.FK Příbram B 4:2 PFA 01.08.2021Neděle 10:00
2. PFA 1:1 SK Benešov 07.08.2021Sobota 10:30
3. FK Baník Sokolov 1948 0:4 PFA 14.08.2021Sobota 10:15
4. PFA 3:1 FC Slavia Karlovy Vary 21.08.2021Sobota 10:30
5. Sokol Hostouň 1:0 PFA 29.08.2021Neděle 15:30
6. PFA 0:2 FK Motoret Praha 04.09.2021Sobota 10:30
7. FK Králův Dvůr 2:1 PFA 11.09.2021Sobota 10:30
8. FC Viktoria Plzeň B 1:0 PFA 19.09.2021Neděle 10:30
15. PFA 1:1 TJ Jiskra Domažlice 28.09.2021Úterý 10:30
10. FC Písek 3:0 PFA 01.10.2021Pátek 18:00
11. PFA 1:2 SK Slavia Praha B 09.10.2021Sobota 10:30
12. SK Rakovník 3:1 PFA 16.10.2021Sobota 10:15
13. PFA 1:3 FK Admira Praha 23.10.2021Sobota 10:30
14. FK Loko Vltavín 3:0 PFA 28.10.2021Čtvrtek 10:15
16. PFA 3:2 1.FK Příbram B 13.03.2022Neděle 14:30
17. SK Benešov 1:0 PFA 19.03.2022Sobota 10:15
18. PFA 0:2 FK Baník Sokolov 1948 27.03.2022Neděle 15:00
19. FC Slavia Karlovy Vary 2:3 PFA 03.04.2022Neděle 10:30
20. PFA 2:1 Sokol Hostouň 10.04.2022Neděle 16:30
21. FK Motoret Praha 0:0 PFA 14.04.2022Čtvrtek 18:00
22. PFA 2:2 FK Králův Dvůr 24.04.2022Neděle 17:00
23. PFA 0:2 FC Viktoria Plzeň B 01.05.2022Neděle 17:00
25. PFA 1:1 FC Písek 13.05.2022Pátek 18:00
26. SK Slavia Praha B 2:0 PFA 22.05.2022Neděle 10:15
27. PFA 5:0 SK Rakovník 29.05.2022Neděle 17:00
30. TJ Jiskra Domažlice 4:1 PFA 01.06.2022Středa 18:00
28. FK Admira Praha 2:1 PFA 04.06.2022Sobota 10:15
29. PFA 1:1 FK Loko Vltavín 12.06.2022Neděle 10:15

Tabulka

1. TJ Jiskra Domažlice 2 6:2 6
2. FK Králův Dvůr 2 7:4 4
3. FC Písek 2 4:2 4
4. FK Admira Praha 2 3:2 4
5. FC Viktoria Plzeň B 2 2:1 3
6. FC Slavia Karlovy Vary 2 2:1 3
7. FK Dukla Praha B 2 3:3 3
8. FK Motoret Praha 2 2:2 3
9. SK Dyn. Č. Budějovice B 2 2:3 3
10. Bohemins Praha 1905 B 2 1:2 3
11. FK Robstav Přeštice 2 3:5 3
12. FK Zbuzany 1953 2 5:5 2
13. Sokol Hostouň 2 1:2 1
14. FK Baník Sokolov 1948 2 1:3 1
15. PFA 2 1:4 1
16. FK Loko Vltavín 2 2:4 0

Kompletní tabulka

Počet návštěv: 74893
Posledních 30 dnů: 4233 | Posledních 7 dnů: 1251 | Poslední den: 135

© 2022 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne