Domácí rozlučka s rokem 2025 nás čekala proti Hluboké nad Vltavou. Do historicky prvního vzájemného zápasu jsme nastoupili jako favorit z druhého místa tabulky a během sobotního slunečného dopoledne se diváci dočkali zajímavého i napínavého fotbalového klání.
Úvodní minuty bez vážnějších šancí na obou stranách vystřídala 14. minuta, sražený balon jedním z hráčů dopadl k Drobílkovi, na levé straně čekal na přihrávku Froněk, vyslal centr na přední tyč kam si naběhl Peake a hlavou usměrnil balon ke vzdálenější tyči za záda Pavelce. Uplynulo deset minut a skóre se měnilo podruhé, po standardce se balon s dávkou štěstí odrazil k Novotného jehož rychlá přihrávka na malé vápno našla Nováka a ten přízemním zakončením do protipohybu Pavelce navýšil vedení. Také Hluboká o sobě dala vědět když ve 34. minutě Koreš vysunul přihrávkou za obranu Říhu, ten mířil sám na bránu ale tísněn dvěma obránci a recept na Grégra, který včasným výběhem snížil jeho šance, nenašel. Ve 40. minutě hosté přelstili naší obranu centrem, další zakončení Říhy stihl Grégr vyrazit, balon ale zamířil k R. Novákovi a po zakončení z blízkosti i mezi tři tyče.
Po přestávce jako první zahrozili hosté akcí v 51. minutě kdy zakončoval R. Novák po centru na zadní tyč, balon se nám podařilo odrazit. Klid na kopačky mohl dodat Peake když se v 62. minutě dostal k balonu a v cestě stál pouze gólman, jenže zakončení mířilo vedle tyče. Nebezpečně vypadající akce v 71. minutě, kdy Koreš hledal na malém vápně Říhu, skončila naštěstí útočným faulem Hluboké. Další tutovku jsme si vypracovali deset minut před koncem základní hrací doby, Jon z levé strany našel přihrávkou ve vápně Fridricha, akce střídajících hráčů gólem neskočila jelikož Pavelec pokus Fridricha zneškodnil. Tlak Hluboké mírně stoupal a odehrával se tak dramatický závěr zápasu.
Na definitivní tečku zápasu si ale museli všichni počkat pár minut. V posledních vteřinách nastaveného času Novák rychle rozehrál na Matouška kterého v pokutovém území Pavelec fauloval a byl vyloučen. Delší dobu se tak čekalo na vystřídání náhradního gólmana Šmrhy, toho z nařízeného pokutového kopu překonal Drobílek svou osmou podzimní trefou v osmé nastavené minutě.
Sestřih ze zápasu: https://www.youtube.com/watch?v=CLlOjEJH_F0&feature=youtu.be
Poslední zápas podzimu odehrajeme v neděli 16. listopadu. Zamíříme na dlouhý výjezd do Domažlic kde nastoupíme proti místímu béčku od 13:30.








| Místo utkání: | Štěchovice |
| Rozhodčí: | Štěpán Prušinovský - Lukáš Tryzna, Martin Vitvar |
| Diváků: | 68 |
| 1. | FK Benešov | 21 | 58:6 | 54 |
| 2. | PFA | 21 | 50:23 | 47 |
| 3. | TJ Spartak Soběslav | 21 | 47:33 | 41 |
| 4. | FC Křimice | 20 | 45:19 | 39 |
| 5. | FC Rokycany | 20 | 27:20 | 38 |
| 6. | FK Komárov | 21 | 31:29 | 33 |
| 7. | TJ Hluboká nad Vltavou | 21 | 37:29 | 29 |
| 8. | TJ Jiskra Domažlice B | 21 | 41:49 | 27 |
| 9. | FC ZVVZ Milevsko | 21 | 27:36 | 26 |
| 10. | FK Slavoj Český Krumlov | 21 | 35:41 | 25 |
| 11. | SK Senco Doubravka | 21 | 35:40 | 24 |
| 12. | SK Hořovice | 21 | 30:35 | 22 |
| 13. | TJ Ligmet Milín | 21 | 28:43 | 21 |
| 14. | TJ Přeštice | 21 | 28:42 | 19 |
| 15. | SK Petřín Plzeň B | 21 | 18:52 | 10 |
| 16. | FK Tachov | 21 | 10:50 | 8 |