PFA
Povltavská FA ‘A‘

8. kolo, Ne 11.10.2020 10:30

FC Viktoria Plzeň B2
Povltavská FA ‘A‘1

Povltavská FA ‘A‘

7. kolo, Ne 4.10.2020 15:00

Sokol Hostouň2
Povltavská FA ‘A‘1

FK Motoret Praha

6. kolo, Út 29.9.2020 16:00

Povltavská FA ‘A‘2
FK Motoret Praha1PP

Povltavská FA ‘A‘

5. kolo, Ne 20.9.2020 10:00

1.FK Příbram B1
Povltavská FA ‘A‘4

FC Slavia Karlovy Vary

4. kolo, So 12.9.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
FC Slavia Karlovy Vary2

Povltavská FA ‘A‘

3. kolo, So 5.9.2020 10:15

FK Baník Sokolov 19480
Povltavská FA ‘A‘3

SK Benešov

2. kolo, So 29.8.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
SK Benešov2

Povltavská FA ‘A‘

1. kolo, Pá 21.8.2020 18:00

FK Králův Dvůr3
Povltavská FA ‘A‘2

Povltavská FA ‘A‘

So 15.8.2020 14:30

FC Chomutov1
Povltavská FA ‘A‘3

FK Hořovice

Příprava., So 8.8.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
FK Hořovice0

Povltavská FA ‘A‘

1. kolo, Dnes 10:00

1.FK Příbram B
Povltavská FA ‘A‘

SK Benešov

2. kolo, So 07.08 10:30

Povltavská FA ‘A‘
SK Benešov

Povltavská FA ‘A‘

3. kolo, So 14.08 10:15

FK Baník Sokolov 1948
Povltavská FA ‘A‘

FC Slavia Karlovy Vary

4. kolo, So 21.08 10:30

Povltavská FA ‘A‘
FC Slavia Karlovy Vary

Povltavská FA ‘A‘

5. kolo, Ne 29.08 15:30

Sokol Hostouň
Povltavská FA ‘A‘

FK Motoret Praha

6. kolo, So 04.09 10:30

Povltavská FA ‘A‘
FK Motoret Praha

Povltavská FA ‘A‘

7. kolo, So 11.09 10:30

FK Králův Dvůr
Povltavská FA ‘A‘

Povltavská FA ‘A‘

8. kolo, Ne 19.09 10:30

FC Viktoria Plzeň B
Povltavská FA ‘A‘

FC Slavoj Vyšehrad

9. kolo, So 25.09 10:30

Povltavská FA ‘A‘
FC Slavoj Vyšehrad

TJ Jiskra Domažlice

15. kolo, Út 28.09 10:30

Povltavská FA ‘A‘
TJ Jiskra Domažlice

A-mužstvo již zná své soupeře ve třetí lize

A-mužstvo již zná své soupeře ve třetí lize

 

 

 

 

 

A-mužstvo – Česká fotbalová liga – hřiště Štěchovice Mistrovská sezona 2021/2022 – podzim 2021

č.kola datum               mistrovské utkání               začátek

1. NE 1. 8.     1.FK PŘÍBRAM B – POVLTAVSKÁ FA 10,00

2. SO 7. 8     . POVLTAVSKÁ FA - SK BENEŠOV 10,30

3. SO 14. 8.    FK BANÍK SOKOLOV 1948 – POVLTAVSKÁ FA 10,15

4. SO 21. 8   . POVLTAVSKÁ FA - FC SLAVIA KARLOVY VARY 10,30

5. NE 29. 8.    SOKOL HOSTOUŇ – POVLTAVSKÁ FA 15,30

6. SO 4. 9.      POVLTAVSKÁ FA - FK MOTORLET PRAHA 10,30

7. SO 11. 9.    FK KRÁLŮV DVŮR – POVLTAVSKÁ FA 10,30

8. NE 19. 9.    FC VIKTORIA PLZEŇ B – POVLTAVSKÁ FA 10,30

9. SO 25. 9   . POVLTAVSKÁ FA – FC SLAVOJ VYŠEHRAD 10,30

15. ÚT 28. 9.  POVLTAVSKÁ FA – TJ JISKRA DOMAŽLICE 10,30

10. PÁ 1.10.    FC PÍSEK – POVLTAVSKÁ FA 18,00

11. SO 9.10.    POVLTAVSKÁ FA – SK SLAVIA PRAHA B 10,30

12. SO 16.10  . SK RAKOVNÍK – POVLTAVSKÁ FA 10,15

13. SO 23.10.   POVLTAVSKÁ FA – FK ADMIRA PRAHA 10,30

14. SO 30.10.  FK LOKO VLTAVÍN PRAHA – POVLTAVSKÁ FA 10,15

Tabulka

1. TJ Jiskra Domažlice 1 3:1 3
2. FC Písek 1 2:1 3
3. FK Motoret Praha 1 2:1 3
4. SK Rakovník 1 0:0 1
5. FC Viktoria Plzeň B 1 0:0 1
6. Povltavská FA ‘A‘ 0 0:0 0
7. SK Slavia Praha B 0 0:0 0
8. FK Králův Dvůr 0 0:0 0
9. Sokol Hostouň 0 0:0 0
10. FC Slavia Karlovy Vary 0 0:0 0
11. SK Benešov 0 0:0 0
12. 1.FK Příbram B 0 0:0 0
13. SK Admira Praha 0 0:0 0
14. FK Baník Sokolov 1948 1 1:2 0
15. FK Loko Vltavín 1 1:2 0
16. FC Slavoj Vyšehrad 1 1:3 0

Kompletní tabulka

1
2
3
4
5
6
7

Počet návštěv: 36937
Posledních 30 dnů: 2275 | Posledních 7 dnů: 679 | Poslední den: 72

© 2021 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne