PFA
Povltavská FA ‘A‘

8. kolo, Ne 11.10.2020 10:30

FC Viktoria Plzeň B2
Povltavská FA ‘A‘1

Povltavská FA ‘A‘

7. kolo, Ne 4.10.2020 15:00

Sokol Hostouň2
Povltavská FA ‘A‘1

FK Motoret Praha

6. kolo, Út 29.9.2020 16:00

Povltavská FA ‘A‘2
FK Motoret Praha1PP

Povltavská FA ‘A‘

5. kolo, Ne 20.9.2020 10:00

1.FK Příbram B1
Povltavská FA ‘A‘4

FC Slavia Karlovy Vary

4. kolo, So 12.9.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
FC Slavia Karlovy Vary2

Povltavská FA ‘A‘

3. kolo, So 5.9.2020 10:15

FK Baník Sokolov 19480
Povltavská FA ‘A‘3

SK Benešov

2. kolo, So 29.8.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
SK Benešov2

Povltavská FA ‘A‘

1. kolo, Pá 21.8.2020 18:00

FK Králův Dvůr3
Povltavská FA ‘A‘2

Povltavská FA ‘A‘

So 15.8.2020 14:30

FC Chomutov1
Povltavská FA ‘A‘3

FK Hořovice

Příprava., So 8.8.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
FK Hořovice0

Povltavská FA ‘A‘

1. kolo, Dnes 10:00

1.FK Příbram B
Povltavská FA ‘A‘

SK Benešov

2. kolo, So 07.08 10:30

Povltavská FA ‘A‘
SK Benešov

Povltavská FA ‘A‘

3. kolo, So 14.08 10:15

FK Baník Sokolov 1948
Povltavská FA ‘A‘

FC Slavia Karlovy Vary

4. kolo, So 21.08 10:30

Povltavská FA ‘A‘
FC Slavia Karlovy Vary

Povltavská FA ‘A‘

5. kolo, Ne 29.08 15:30

Sokol Hostouň
Povltavská FA ‘A‘

FK Motoret Praha

6. kolo, So 04.09 10:30

Povltavská FA ‘A‘
FK Motoret Praha

Povltavská FA ‘A‘

7. kolo, So 11.09 10:30

FK Králův Dvůr
Povltavská FA ‘A‘

Povltavská FA ‘A‘

8. kolo, Ne 19.09 10:30

FC Viktoria Plzeň B
Povltavská FA ‘A‘

FC Slavoj Vyšehrad

9. kolo, So 25.09 10:30

Povltavská FA ‘A‘
FC Slavoj Vyšehrad

TJ Jiskra Domažlice

15. kolo, Út 28.09 10:30

Povltavská FA ‘A‘
TJ Jiskra Domažlice

Program přípravných zápasů

 Program přípravných zápasů

A-mužstvo

POVLTAVSKÁ FA – FK BOHEMIANS PRAHA B (ČFL) středa 14.7. od 18.00 hřiště Štěchovice  0 : 2  (0:1)

FK NERATOVICE (divize) – POVLTAVSKÁ FA sobota 17.7. od 10.30 hřiště Neratovice               3 : 2  (2:1)   Nehoda,Košata (pen)

POVLTAVSKÁ FA sobota 24.7. - SK SOKOL BROZANY (ČFL) od 10.30 hod. hřiště Štěchovice  2 : 4  (1:1)  Lannc,Kratochvíl

1.mistr.utkání v PŘÍBRAMI B neděle 1.8.2021

B-mužstvo

POVLTAVSKÁ FA B – FC ZLIČÍN (Pražský přebor) sobota 17.7. od 10.30 hřiště Hvozdnice    2 : 4  (1:1)   Tomanec,Zrůst

SC OLYMPIA RADOTÍN (Pražský přebor) – POVLTAVSKÁ FA B středa 21.7. od 18.00 hřiště Radotín  2 : 4  (2:1)Tomanec, Hromádka, Nováček Nerad

POVLTAVSKÁ FA B – SPARTAK PŘÍBRAM (I.A třída) sobota 24.7. od 17.00 hřiště Hvozdnice 3 : 4  (2:1) Bodlák, Tomanec Nováček

 
 

POVLTAVSKÁ FA B – SK SLAVIA PRAHA (U17) středa 28.7. od 18.00 hřiště Hvozdnice

POVLTAVSKÁ FA B – VIKTORIA VESTEC (I.A třída) neděle 1.8. od 18.00 hřiště Hvozdnice

POVLTAVSKÁ FA B – SOKOL ČISOVICE (I.B třída) čtvrtek 5.8. od 18.30 hřiště Hvozdnice

1.mistrovské utkání sobota 14.7. nebo neděle 15.7. soupeř ještě není znám

Starší dorost

JUNIOR PRAHA – POVLTAVSKÁ FA čtvrtek 5.8. od 17.30 hřiště Beroun

POVLTAVSKÁ FA – ČAFC PRAHA neděle 15.8. od 17.30 hřiště Měchenice

POVLTAVSKÁ FA – SOKOL ŘEPY středa 18.8. od 16.30 hřiště Měchenice

Mladší dorost

SK UNION VRŠOVICE – POVLTAVSKÁ FA úterý 10.8. čas ? hřiště Dobřichovice

POVLTAVSKÁ FA – SOKOL ŘEPY středa 18.8. od 18.15 hřiště Měchenice

Tabulka

1. TJ Jiskra Domažlice 1 3:1 3
2. FC Písek 1 2:1 3
3. FK Motoret Praha 1 2:1 3
4. SK Rakovník 1 0:0 1
5. FC Viktoria Plzeň B 1 0:0 1
6. Povltavská FA ‘A‘ 0 0:0 0
7. SK Slavia Praha B 0 0:0 0
8. FK Králův Dvůr 0 0:0 0
9. Sokol Hostouň 0 0:0 0
10. FC Slavia Karlovy Vary 0 0:0 0
11. SK Benešov 0 0:0 0
12. 1.FK Příbram B 0 0:0 0
13. SK Admira Praha 0 0:0 0
14. FK Baník Sokolov 1948 1 1:2 0
15. FK Loko Vltavín 1 1:2 0
16. FC Slavoj Vyšehrad 1 1:3 0

Kompletní tabulka

1
2
3
4
5
6
7

Počet návštěv: 37101
Posledních 30 dnů: 2334 | Posledních 7 dnů: 758 | Poslední den: 164

© 2021 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne