PFA
Povltavská FA ‘A‘

8. kolo, Ne 11.10.2020 10:30

FC Viktoria Plzeň B2
Povltavská FA ‘A‘1

Povltavská FA ‘A‘

7. kolo, Ne 4.10.2020 15:00

Sokol Hostouň2
Povltavská FA ‘A‘1

FK Motoret Praha

6. kolo, Út 29.9.2020 16:00

Povltavská FA ‘A‘2
FK Motoret Praha1PP

Povltavská FA ‘A‘

5. kolo, Ne 20.9.2020 10:00

1.FK Příbram B1
Povltavská FA ‘A‘4

FC Slavia Karlovy Vary

4. kolo, So 12.9.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
FC Slavia Karlovy Vary2

Povltavská FA ‘A‘

3. kolo, So 5.9.2020 10:15

FK Baník Sokolov 19480
Povltavská FA ‘A‘3

SK Benešov

2. kolo, So 29.8.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
SK Benešov2

Povltavská FA ‘A‘

1. kolo, Pá 21.8.2020 18:00

FK Králův Dvůr3
Povltavská FA ‘A‘2

Povltavská FA ‘A‘

So 15.8.2020 14:30

FC Chomutov1
Povltavská FA ‘A‘3

FK Hořovice

Příprava., So 8.8.2020 10:30

Povltavská FA ‘A‘1
FK Hořovice0

Povltavská FA ‘A‘

1. kolo, Dnes 10:00

1.FK Příbram B
Povltavská FA ‘A‘

SK Benešov

2. kolo, So 07.08 10:30

Povltavská FA ‘A‘
SK Benešov

Povltavská FA ‘A‘

3. kolo, So 14.08 10:15

FK Baník Sokolov 1948
Povltavská FA ‘A‘

FC Slavia Karlovy Vary

4. kolo, So 21.08 10:30

Povltavská FA ‘A‘
FC Slavia Karlovy Vary

Povltavská FA ‘A‘

5. kolo, Ne 29.08 15:30

Sokol Hostouň
Povltavská FA ‘A‘

FK Motoret Praha

6. kolo, So 04.09 10:30

Povltavská FA ‘A‘
FK Motoret Praha

Povltavská FA ‘A‘

7. kolo, So 11.09 10:30

FK Králův Dvůr
Povltavská FA ‘A‘

Povltavská FA ‘A‘

8. kolo, Ne 19.09 10:30

FC Viktoria Plzeň B
Povltavská FA ‘A‘

FC Slavoj Vyšehrad

9. kolo, So 25.09 10:30

Povltavská FA ‘A‘
FC Slavoj Vyšehrad

TJ Jiskra Domažlice

15. kolo, Út 28.09 10:30

Povltavská FA ‘A‘
TJ Jiskra Domažlice

Dorostenci PFA na pěkném 3.místě, Bohemians vítězem Ligy mladšího dorostu 2021

Dorostenci PFA na pěkném 3.místě, Bohemians vítězem Ligy mladšího dorostu 2021

POVLTAVSKÁ LIGA MLADŠÍHO DOROSTU 2021

 

A – skupina: FK Viktoria Žižkov U16, TJ Sokol Řepy, Povltavská fotbalová akademie, FC Zličín, CU Bohemians Praha I. U16

B-skupina: CU Bohemians Praha I. U16, FK Admira Praha, ČAFC Praha, FC Tempo Praha U16, SK Union Vršovice     

 

A–skupina   -   výsledky + rozlosování:

1)  Viktoria Žižkov – Sokol Řepy  11 : 1  (5:0)   Branky: 4x Kop, 3x Šerák, Vančura,

Válek, Rulf, Tomek - Kraus                              sobota 22.5. od 10.00 hod. hřiště Koloděje

2) PFA – FC Zličín  9 : 0  (4:0)    Branky: 3x Bílý, 3x Černý, Píša p.k., Zrůst, T.Charvát   

sobota 22.5. od 15.30 hod. hřiště Měchenice   

5) Bohemians Praha I. – Viktoria Žižkov  0 : 2  (0:2)   Branky: Kop, Tomek           neděle 30.5. od 10.00 hřiště Měchenice

6) Sokol Řepy – PFA  1 : 4  (0:1)   Branky: Kočovský -  2x Černý (1 z p.k.), Píša, Zrůst  

neděle 30.5.  od 15.00 hod.  hřiště Řepy

9) FC Zličín – Bohemians Praha I.  0 : 10  (0:4)  Branky: 4x Klymskyj, 2x Diviš,

Vokrouhlík, Koudelka, Kraček, Kerbach   středa 2.6.  od 17.30 hod. hřiště Zličín možno UMT  

10) Viktoria Žižkov – PFA  5 : 2  (1:0)   Branky: 2x Tomek, 2x Rulf, Kop – 2x Zrůst   středa 2.6.  od 17.30 hod. hřiště Měchenice

  1. Sokol Řepy – FC Zličín  4 : 3  (2:2)   Branky: 2x Sampta Mané, Berezhnik, Mottl – Šichar, Harrof, Sojka           neděle 6.6.  od 15.00 hod.  hřiště Řepy    
  2. PFA – Bohemians Praha I.  2 : 1  (0:1)   Branky: Bartoš, Matoušek – Diviš                  sobota 5.6.  od 16.00 hod.  hřiště Měchenice

17)  FC Zličín – Viktoria Žižkov  0 : 12  (0:7)   Branky: 3x Bartoš, 2x Vlček, 2x Tomek, 2x Malina, 2x Válek, Tejral    sobota 12.6.  od 13.30 hod. hřiště Zličín 

18)  Bohemians Praha I- Sokol Řepy  9 : 1  (5:1)   Branky: 3x Vokrouhlík, 2x Bui, Diviš,

Mikuda, Kraček, Větrovec – Kraus        neděle 13.6.  od 13.00 hod. hřiště Řepy

 

Tabulka A-skupina 

  1. Viktoria Žižkov                4   4   0   0     30: 3     12
  2. Povltavská FA                 4   3   0   1     17: 7       9 
  3. CU Bohemians Praha I.  4   2   0   2     20: 5       6
  4. Sokol Řepy                      4   1   0   3      7 :27      3                     
  5. FC Zličín                          4   0   0   4      3 :35      0  

 

 

B – skupina – výsledky + rozlosování:

3) Bohemians Praha II. – Admira Praha  9 : 0  (4:0)  Branky: 2x Kraček, 2x

Stamenovič, Mikuda, Kerbach p.k., Klymskyj, Diviš, Vokrouhlík                                          sobota 22.5.  od 10.00 hod. hřiště Měchenice

4) ČAFC Praha – Tempo Praha  0 : 19  (0:9)  Branky: 3x Krejčí, 3x Koller, 3x Mikeš,

3x Špaček, 2x Bárta, Sláma, Socik, Procházka, Čermák, Šindelka  neděle 23.5.  od 17.00 hod. hřiště ČAFC

7) Union Vršovice – Bohemians Praha II.  1 : 7  (0:3)  Branky: Adamiec – 2x Breinl,

Bárta, Stamenovič, Brodil, Fridrich, Kerbach    sobota 29.5.  od 11.00 hod.  hřiště Vršovice

8) Admira Praha – ČAFC Praha  5 : 4  (2:2)  Branky: Nedorost, Kolesnicheko,

Kouhoutek, Pšeničný, Biasini – 2x Huňka, Lejsek, Tajovský    neděle 30.5.  od 17.00 hod.  hřiště ČAFC  

11) Tempo Praha – Union Vršovice  13 : 1  (5:1)  Branky: 4x Mikeš, 2x Koller, Šulc, O.Šerák, Čermák, Krejčí, Moučka, Šindelka, vlastní – Adamiec       středa 26.5.  od 18.00 hod.  hřiště Tempo

12) Bohemians Praha II. – ČAFC Praha  14 :1  (6:1)  Branky: 3x Kraček, 2x

Klymskyj, 2x Vokrouhlík, 2x Bui, Bárta, Ditrych, Breinl, Tesáček, Kerbach - Filinger     čtvrtek 3.6.  od 17.30 hod.  hřiště ČAFC

  1. Admira Praha – Tempo Praha  3 : 8  (1:6)   Branky: Naskos, Biasini, Dvorščík - 2x T.Nguyen, 2x Mikeš, Šindelka, Klouček, Moučka, D.Nguyen                                           neděle 6.6.  od 13.30 hod.  hřiště Tempo 
  2. ČAFC Praha - Union Vršovice  4 : 5  (1:3)   Branky: 2x Lejsek, Šíma, Brodit – 3x Pešek, J.Adamiec, Kejval    neděle 6.6.  od 17.00 hod.  hřiště ČAFC

19) Union Vršovice – Admira Praha  3 : 4  (0:2)  Branky: Pešek, Bálint, Adamiec – 2x Kolesnicheko, Kořínek, Čančar        sobota 12.6.  od 13.00 hod. hřiště Vršovice

20) Tempo Praha – Bohemians Praha II.  2 : 3  (0:2)   Branky: Koller, Šulc – Bárta,

Diviš, Veselý                                            středa 16.6.  od 18.00 hod. hřiště Tempo

 

Tabulka B-skupina

  1. CU Bohemians Praha II.   4   4   0   0   33: 4       12 
  2. Tempo Praha                     4   3   0   1   42: 7         9
  3. Admira Praha                    4   2   0   2   12:24        6  
  4. Union Vršovice                 4   1   0   3    10:28       3
  5. ČAFC Praha                      4   0   0   4     9 :43       0       

 

 

Rozpis o konečná umístění:

21) 1.A – 2.B    Viktoria Žižkov – Tempo Praha  1 : 1  (0:1)  p.k. 5:4  Branky: Vlček

– Šindelka      neděle 20.6.  od 19.00 hod. hřiště Vítkov   

22) 1.B – 2.A    Bohemians Praha II. – Povltavská FA   9 : 0  (6:0)   Branky: Bui,

Klymskyj, Breinl, Diviš, Braný, Vokrouhlík, Větrovec, Ditrich, Ondroušek                            neděle 20.6.  od 18.00 hod.  hřiště Měchenice    

23) 3.A – 4.B    Bohemians Praha I. – Union Vršovice  12 : 2  (2:2)  Branky:

Kodýdek, Adamiec – 5x Bui, 3x Breinl, 2x Klymskyj, Michalík, Mikuda                                                  pátek 18.6.  od 18.30 hod.  hřiště ČAFC

24) 3.B – 4.A    Admira Praha – Sokol Řepy  7 : 1  (1:1)   Branky: 3x Kos, Rigo,

Bartoš, Jakouš, Fejgl – Grušinsky       čtrvrtek 24.6.  od 17.00 hod.  hřiště Řepy  

  1. 5.A – 5.B    FC Zličín – ČAFC Praha  14 : 0  (5:0)   Branky: 5x Kotík, 3x Petrák, 3x De Rose, 2x Sojka, Hodač          sobota 19.6.  od 13.30 hod.  hřiště Zličín    
  2. 5.B – 5.A    ČAFC Praha – FC Zličín  7 : 5  (4:3)   Branky: 3x Lejsek, 3x Riedl, Filinger – 2x Kotík, Petrák, De Rose, Mareček           neděle 27.6.  od 15.00  hřiště ČAFC    
  3. o 7.místo:  Sokol Řepy – Union Vršovice  2 : 2  (1:2)  p.k. 3:4   Branky: Kočovský, vlastní – Pešek, Dvořák      pondělí  28.6.  od 18.30 hod.  hřiště Řepy 28) o 5.místo:  Bohemians Praha I. – Admira Praha  1 : 2  (1:0)   Klymskyj – Rigo,

Rohovský      pátek 25.6.  od 18.30 hod.  hřiště ČAFC   

29) o 3.místo:  Povltavská FA – Tempo Praha  2 : 2  (1:1)  p.k. 4:3  Branky: Bílý,

J.Sumarta – Moučka a Koller                středa 23.6.  od 17.00 hod.  hřiště Měchenice  

30) Finále:       Viktoria Žižkov – Bohemians Praha II.  1 : 5  (1:2)   Branky: Kop –

Diviš, Klymskyj, Braný, Bui, Kraček      čtvrtek 24.6.  od 19.00 hod.  hřiště Štěchovice

   

Konečné pořadí

 

  1. CU Bohemians Praha II.
  2. FK Viktoria Žižkov
  3. Povltavská fotbalová akademie
  4. FC Tempo Praha
  5. FK Admira Praha 6. CU Bohemians Praha I.
  1. SK Union Vršovice
  2. TJ Sokol Řepy
  3. FC Zličín  
  4. ČAFC Praha

 

Nejlepší střelci ligy:  

12 gólů – Klymskyj (Bohemians)                                           

11 – Bui (Bohemians)                                             

9 – Mikeš (Tempo)                                      

8 – Breinl, Diviš, Kraček, Vokrouhlík (všichni Bohemians)                                      

7 – Koller (Tempo), Kop (Viktoria Žižkov), Kotík (Zličín)

       6 – Lejsek (ČAFC), Tomek (Viktoria Žižkov)                                              

        atd.

Pozn. někteří hráči Bohemians Praha hráli v obou skupinách a odehráli tak více zápasů

Tabulka

1. TJ Jiskra Domažlice 1 3:1 3
2. FC Písek 1 2:1 3
3. FK Motoret Praha 1 2:1 3
4. SK Rakovník 1 0:0 1
5. FC Viktoria Plzeň B 1 0:0 1
6. Povltavská FA ‘A‘ 0 0:0 0
7. SK Slavia Praha B 0 0:0 0
8. FK Králův Dvůr 0 0:0 0
9. Sokol Hostouň 0 0:0 0
10. FC Slavia Karlovy Vary 0 0:0 0
11. SK Benešov 0 0:0 0
12. 1.FK Příbram B 0 0:0 0
13. SK Admira Praha 0 0:0 0
14. FK Baník Sokolov 1948 1 1:2 0
15. FK Loko Vltavín 1 1:2 0
16. FC Slavoj Vyšehrad 1 1:3 0

Kompletní tabulka

1
2
3
4
5
6
7

Počet návštěv: 37101
Posledních 30 dnů: 2334 | Posledních 7 dnů: 758 | Poslední den: 164

© 2021 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne