Pátek - 11.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz: NEJPOZDĚJI 16:30 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Vestec
Nominace:
Chott
Vomáčko
Lutonský
Vinecký
Petráš
Revík
Hasman
Zvěřina M.
Kotáb
Hejnic M.
Synek
Bašný
Chyška
Karel
Jechoutek
Vybíral
Sobota - 12.9.2020
Nominace na mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Zvole
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:00 na místě
Začátek: 9:30
Týmy: PFA A, PFA B, Vrané, Zvole
Nominace:
Vrňák
Fiala
Vinecký
Hejnic
Mandík
Nesměrák
Švejda
Zima
Pražák
Hromádka
Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Zvole
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Sokol Zvole
Nominace:
Chott
Katolický
Papiežová
Karel
Štola
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Kotáb
Mack
Zima
Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 9:15 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: Union Čelákovice
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz: 11:30 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Union Čelákovice
Nominace:
Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!
Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starších žáků
Místo: Unhošť
Sraz: NEJPOZDĚJI 9:30 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Unhošť
Nominace:
Kotrba
Charvát L.
Bartoš A.
Šolc
Hajnal
Budil
Jindra M.
Bžoch
Hanzlíková
Pokorný
Břečka
Juřenčák
Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Unhošť
Sraz: NEJPOZDĚJI 11:00 na místě
Začátek: 11:55
Soupeř: TJ Unhošť
Nominace:
Hrubý
Hanzlík
Stárek
Brabenec
Lutonský
Novák
Králík
Fafejta
Hrdlovič
Jelínek
Sumarta
Vomáčko
Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2008 - LIGA U13
Místo: Štěchovice
Sraz: NEJPOZDĚJI 14:00 na místě
Začátek: 15:00
Soupeř: FK Varnsdorf
Nominace:
Hanzlík
Hrubý
Fojtů
Muller
Sumarta
Hrdlovič
Fafejta
Jelínek
Andronikov
Vomáčko
Stehlík
Brabenec
Lutonský
Novák
Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2009 - LIGA U12
Místo: Štěchovice
Sraz: NEJPOZDĚJI 14:00 na místě
Začátek: 15:00
Soupeř: FK Varnsdorf
Nominace:
Vybíral
Záhora
Pytka
Štěpánek
Koudelka
Neumann
Petschl
Lutonský V.
Vomáčko V.
Chaloupka
Petráš
Mlčoch
Jechoutek
Synek
Přerovský
1. | SK Slavia Praha B | 21 | 53:18 | 48 |
2. | TJ Jiskra Domažlice | 22 | 49:21 | 43 |
3. | SK Dyn. Č. Budějovice B | 22 | 45:32 | 39 |
4. | Sokol Hostouň | 22 | 31:28 | 38 |
5. | FC Viktoria Plzeň B | 22 | 44:36 | 35 |
6. | PFA | 21 | 37:35 | 34 |
7. | FK Dukla Praha B | 22 | 36:33 | 32 |
8. | FC Táborsko akademie | 22 | 40:39 | 29 |
9. | FK Admira Praha | 22 | 25:41 | 27 |
10. | FC Písek | 22 | 30:39 | 26 |
11. | FK Robstav | 22 | 35:38 | 25 |
12. | Bohemins Praha 1905 B | 22 | 30:33 | 25 |
13. | FK Motoret Praha | 22 | 30:45 | 24 |
14. | FK Loko Vltavín | 22 | 28:39 | 20 |
15. | FC Slavia Karlovy Vary | 22 | 22:39 | 20 |
16. | FK Králův Dvůr | 22 | 25:44 | 18 |
Počet návštěv: 132625
Posledních 30 dnů: 3698 | Posledních 7 dnů: 795 | Poslední den: 63
© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz