PFA
PFA A

14. kolo, Čt 28.10.2021 10:15

FK Loko Vltavín3
PFA A0

SK Admira Praha

13. kolo, So 23.10.2021 10:30

PFA A1
SK Admira Praha3

PFA A

12. kolo, So 16.10.2021 10:15

SK Rakovník3
PFA A1

SK Slavia Praha B

11. kolo, So 9.10.2021 10:30

PFA A1
SK Slavia Praha B2

PFA A

10. kolo, Pá 1.10.2021 18:00

FC Písek3
PFA A0

TJ Jiskra Domažlice

15. kolo, Út 28.9.2021 10:30

PFA A1
TJ Jiskra Domažlice1

FC Slavoj Vyšehrad

9. kolo, So 25.9.2021 10:30

PFA A3
FC Slavoj Vyšehrad3

PFA A

8. kolo, Ne 19.9.2021 10:30

FC Viktoria Plzeň B1
PFA A0

PFA A

7. kolo, So 11.9.2021 10:30

FK Králův Dvůr2
PFA A1

FK Motoret Praha

6. kolo, So 4.9.2021 10:30

PFA A0
FK Motoret Praha2

Zimní příprava Muži A + B

Zimní příprava Muži A + B

 

 

 

 

ZIMNÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ - MUŽI A

SO  15.1.  11:00   FC PÍSEK – POVLTAVSKÁ  hřiště Písek                  

SO  22.1.  12:00   FK PŘÍBRAM B – POVLTAVSKÁ (hřiště Hořovice)  

SO  29.1.  14:00   ČAFC PRAHA – POVLTAVSKÁ (hřiště Hořovice)  

SO    5.2.  10:00   FK NERATOVICE – POVLTAVSKÁ (hř. Neratovice)

SO  12.2.  12:00   METEOR PRAHA U19-POVLTAVSKÁ (hř.Radotín) 

NE  20.2.  10:00   METEOR PRAHA – POVLTAVSKÁ (hřiště Meteor)

SO  26.2.  14:00   SLOVAN VELVARY – POVLTAVSKÁ (hř. Velvary) 

SO    5.3.    ???    SOKOL BROZANY – POVLTAVSKÁ (hř. Brozany)        

ZIMNÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ - MUŽI B

SO  22.1.   12:00   TJ JÍLOVIŠTĚ – POVLTAVSKÁ B  (hř. Aritma)            

SO  29.1.   10:00   OLYMPIA RADOTÍN – POVLTAVSKÁ B (hř. Radotín) 

ST    2.2.    19:00   SLAVIA PRAHA U17 – POVLTAVSKÁ B (hř. Slavia)  

SO    5.2.     ???     ARITMA PRAHA – POVLTAVSKÁ B   bude se překládat !!!

SO  12.2.   HALOVÝ TURNAJ NA ZBRASLAVI

SO  19.2.   12:00   SK STŘEŠOVICE – POVLTAVSKÁ B (hř. Radotín)   

SO  26.2.   14:00   1999 PRAHA – POVLTAVSKÁ B (hř. Radotín)        

SO    5.3.   10:00   SPOJE PRAHA – POVLTAVSKÁ B (hř. Radotín)     

 

 

 

Tabulka

1. FK Loko Vltavín 15 39:18 32
2. FK Králův Dvůr 15 29:18 28
3. FC Písek 15 28:17 28
4. FC Slavoj Vyšehrad 15 31:30 27
5. TJ Jiskra Domažlice 15 33:22 26
6. SK Slavia Praha B 15 32:21 24
7. FK Motoret Praha 15 22:22 23
8. SK Admira Praha 15 23:19 22
9. FC Slavia Karlovy Vary 15 20:19 21
10. 1.FK Příbram B 15 26:29 21
11. FC Viktoria Plzeň B 15 21:20 20
12. SK Benešov 15 22:27 15
13. Sokol Hostouň 15 16:27 12
14. FK Baník Sokolov 1948 15 17:39 11
15. SK Rakovník 15 18:37 10
16. PFA A 15 18:30 9

Kompletní tabulka

Počet návštěv: 52356
Posledních 30 dnů: 2351 | Posledních 7 dnů: 844 | Poslední den: 83

© 2022 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne