PFA
FK Zbuzany 1953 B

8. kolo, Ne 25.9.2022 16:30

PFA C0
FK Zbuzany 1953 B2

SK Kazín - D. Mokropsy

7. kolo, Ne 18.9.2022 16:30

PFA C1
SK Kazín - D. Mokropsy..2

PFA C

6. kolo, So 10.9.2022 10:30

Všenorský SK7
PFA C2

TJ Sokol Dobrovíz

5. kolo, Ne 4.9.2022 17:00

PFA C1
TJ Sokol Dobrovíz2

PFA C

4. kolo, So 27.8.2022 17:00

SK Sokol Zlatníky5
PFA C1

TJ Sokol Holubice

3. kolo, Ne 21.8.2022 17:00

PFA C4
TJ Sokol Holubice0

TJ Štěchovice

26. kolo, So 18.6.2022 15:00

PFA C2
TJ Štěchovice1

PFA C

25. kolo, Pá 10.6.2022 19:00

SK Ol. Dolní Břežany..3
PFA C2

PFA C

24. kolo, So 4.6.2022 17:00

FK Dobříč0
PFA C2

SK Rapid Psáry

23. kolo, Ne 29.5.2022 17:00

PFA C0
SK Rapid Psáry3

PFA C

9. kolo, So 01.10 16:00

TJ Sokol Čisovice
PFA C

FK Rudná

10. kolo, Ne 09.10 16:00

PFA C
FK Rudná

PFA C

11. kolo, So 15.10 15:30

SK Roztoky
PFA C

SK Ol. Dolní Břežany

12. kolo, Ne 23.10 15:30

PFA C
SK Ol. Dolní Břežany..

PFA C

13. kolo, Ne 30.10 14:30

FK Mníšek p. Brdy
PFA C

TJ Štěchovice

1. kolo, Ne 06.11 14:00

PFA C
TJ Štěchovice

PFA C

2. kolo, So 12.11 14:00

TJ Sokol Choteč
PFA C

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. PFA C 3:0 FK Zbuzany 1953 B 22.08.2021Neděle 17:00
2. TJ Sokol Choteč 2:1 PP PFA C 28.08.2021Sobota 17:00
3. PFA C 5:1 TJ Hostivice 05.09.2021Neděle 17:00
5. PFA C 2:1 SK Meteor Libeř 19.09.2021Neděle 16:30
6. TJ Sokol Dobrovíz 9:0 PFA C 25.09.2021Sobota 16:30
7. PFA C 1:2 SK Sokol Zlatníky 03.10.2021Neděle 16:00
8. TJ Sokol Tuchoměřice 5:1 PFA C 09.10.2021Sobota 16:00
9. PFA C 3:0 SK Roztoky 17.10.2021Neděle 15:30
10. SK Rapid Psáry 2:0 PFA C 23.10.2021Sobota 14:30
11. PFA C 10:0 FK Dobříč 31.10.2021Neděle 14:30
12. PFA C 2:0 SK Ol. Dolní Břežany 07.11.2021Neděle 14:00
13. TJ Štěchovice 1:0 PFA C 13.11.2021Sobota 13:30
14. FK Zbuzany 1953 B 0:1 PFA C 26.03.2022Sobota 14:00
15. PFA C 5:0 TJ Sokol Choteč 03.04.2022Neděle 16:30
16. TJ Hostivice 0:1 PFA C 09.04.2022Sobota 16:30
18. SK Meteor Libeř 1:5 PFA C 23.04.2022Sobota 17:00
19. PFA C 3:1 TJ Sokol Dobrovíz 01.05.2022Neděle 17:00
20. SK Sokol Zlatníky 5:0 PFA C 07.05.2022Sobota 17:00
21. PFA C 0:4 TJ Sokol Tuchoměřice 15.05.2022Neděle 17:00
22. SK Roztoky 2:1 PP PFA C 21.05.2022Sobota 17:00
23. PFA C 0:3 SK Rapid Psáry 29.05.2022Neděle 17:00
24. FK Dobříč 0:2 PFA C 04.06.2022Sobota 17:00
25. SK Ol. Dolní Břežany 3:2 PFA C 10.06.2022Pátek 19:00
26. PFA C 2:1 TJ Štěchovice 18.06.2022Sobota 15:00

Tabulka

1. SK Ol. Dolní Břežany 6 21:4 18
2. TJ Sokol Dobrovíz 6 31:8 15
3. SK Roztoky 6 22:4 15
4. Všenorský SK 6 25:12 15
5. SK Sokol Zlatníky 6 20:11 10
6. SK Kazín - D. Mokropsy 6 19:13 9
7. TJ Sokol Holubice 6 15:14 9
8. TJ Sokol Choteč 6 14:18 9
9. FK Zbuzany 1953 B 6 13:23 8
10. TJ Štěchovice 5 7:12 6
11. PFA C 6 9:18 3
12. FK Rudná 6 4:19 3
13. FK Mníšek p. Brdy 6 8:30 2
14. TJ Sokol Čisovice 5 7:29 1

Kompletní tabulka

Počet návštěv: 80533
Posledních 30 dnů: 3764 | Posledních 7 dnů: 886 | Poslední den: 156

© 2022 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne