PFA
PFA

2. kolo, So 13.8.2022 15:00

TJ Jiskra Domažlice4
PFA1

Sokol Hostouň

1. kolo, Ne 7.8.2022 17:00

PFA0
Sokol Hostouň0

FK Loko Vltavín

29. kolo, Ne 12.6.2022 10:15

PFA1
FK Loko Vltavín1

PFA

28. kolo, So 4.6.2022 10:15

FK Admira Praha2
PFA1

PFA

30. kolo, St 1.6.2022 18:00

TJ Jiskra Domažlice4
PFA1

SK Rakovník

27. kolo, Ne 29.5.2022 17:00

PFA5
SK Rakovník0

PFA

26. kolo, Ne 22.5.2022 10:15

SK Slavia Praha B2
PFA0

FC Písek

25. kolo, Pá 13.5.2022 18:00

PFA1
FC Písek1

FC Viktoria Plzeň B

23. kolo, Ne 1.5.2022 17:00

PFA0
FC Viktoria Plzeň B2

FK Králův Dvůr

22. kolo, Ne 24.4.2022 17:00

PFA2
FK Králův Dvůr2

FK Dukla Praha B

3. kolo, Ne 21.08 17:00

PFA
FK Dukla Praha B

PFA

4. kolo, So 27.08 10:15

FK Baník Sokolov 1948
PFA

FK Admira Praha

5. kolo, Ne 04.09 17:00

PFA
FK Admira Praha

PFA

6. kolo, So 10.09 10:15

FK Loko Vltavín
PFA

FC Viktoria Plzeň B

7. kolo, Ne 18.09 16:30

PFA
FC Viktoria Plzeň B

SK Dyn. Č. Budějovice B

8. kolo, Ne 25.09 16:30

PFA
SK Dyn. Č. Budějovice ..

PFA

9. kolo, So 01.10 10:15

FK Zbuzany 1953
PFA

FK Robstav Přeštice

10. kolo, Ne 09.10 16:00

PFA
FK Robstav Přeštice

PFA

11. kolo, So 15.10 18:00

FC Slavia Karlovy Vary
PFA

Bohemins Praha 1905 B

12. kolo, Ne 23.10 15:30

PFA
Bohemins Praha 1905 B

NOMINACE

Nominace na pátek až úterý - 9.10. až 13.10.2020

Pátek - 9.10.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Dolní Břežany
Sraz:  NEJPOZDĚJI 16:00 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Dolní Břežany
Nominace:

Karel
Vybíral
Synek
Jechoutek
Bašný 
Kadeřábek
Mack
Kotáb
Chyška
Vomáčko
Chott
Lutonský
Petráš
Katolický
Papáček
Revík
Zvěřina J.
Zvěřina M.

Sobota - 10.10.2020
Nominace na mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Kamenný Přívoz
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:30 na místě
Začátek: 10:00
Týmy: PFA A, PFA B, Vrané, Zvole
Nominace:

Vrňák
Fiala
Hejnic
Mandík
Nesměrák
Švejda
Zima
Hromádka
Vinecký
Pražák

Sobota - 10.10.2020
Nominace na mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Měchenice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 10:15 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: TJ Tatran Rakovník
Nominace:

Hrubý
Hanzlík
Andronikov
Brabenec
Lutonský
Novák
Fafejta
Hrdlovič
Jelínek
Sumarta
Vomáčko
Muller
Králík
Hejnic
Fojtů

Neděle - 11.10.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2008 - LIGA U13
Místo: Hovorčovická 1281/11 18200 Praha - sportovní areál ZŠ Hovorčovická
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Admira Praha
Nominace:

Hanzlík
Hrubý
Fojtů
Muller
Sumarta
Hrdlovič
Fafejta
Jelínek
Andronikov
Vomáčko
Stehlík
Brabenec
Hejnic
Novák

Neděle - 11.10.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2009 - LIGA U12
Místo: Hovorčovická 1281/11 18200 Praha - sportovní areál ZŠ Hovorčovická
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: FK Admira Praha
Nominace:

Vybíral
Záhora
Pytka
Štěpánek
Koudelka
Neumann
Petschl
Lutonský V.
Vomáčko V.
Chaloupka
Petráš
Mlčoch
Chyška
Přerovský
Kadeřábek

Neděle - 11.10.2020
Nominace na mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz:  9:30 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: Mnichovohradišťský SK
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle - 11.10.2020
Nominace na mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz:  11:45 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Mnichovohradišťský SK
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Úterý - 13.10.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Jesenice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 16:30 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Jesenice B
Nominace:

Vybíral
Karel
Jechoutek
Petráš
Štola
Kotáb
Vinecký
Zima
Katolický
Kotora

 

 

Nominace na mistrovské utkání starší přípravky - úterý 6.10.2020

Úterý - 6.10.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz:  NEJPOZDĚJI 16:00 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Jesenice
Nominace:

Hejnic
Vybíral
Synek
Zvěřina M
Bašný 
Kotáb
Chyška
Kadeřábek
Chott
Vomáčko
Katolický
Lutonský
Petráš
Zima
Vinecký
Revík

Nominace na pátek až nedělí - 2.10. až 4.10.2020

Pátek - 2.10.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 15:30 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: Jílové/Kamenný Přívoz
Nominace:

Vybíral
Mack
Revík
Synek.
Zvěřina J.
Kotáb
Chott
Kotora
Karel
Bašný

Sobota - 3.10.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hostivice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:30 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Hostivice

Nominace:
Hejnic
Kotáb
Karel
Mack
Bašný 
Synek
Zvěřina M.
Štola
Chott
Vinecký
Katolický
Zima
Petráš
Revík
Chyška
Papáček

Sobota - 3.10.2020
Nominace na mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Vrané
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:30 na místě
Začátek: 10:00
Týmy: PFA A, PFA B, Vrané, Zvole
Nominace:

Vrňák
Fiala
Bílý
Matias Maxmilián
Mandík
Nesměrák
Švejda
Tichý
Hromádka
Macek

Sobota - 3.10.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2008 - LIGA U13
Místo: Ruzyně - tráva
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Dukla Praha
Nominace:

Hanzlík
Hrubý
Fojtů
Muller
Sumarta
Hrdlovič
Fafejta
Jelínek
Andronikov
Vomáčko
Stehlík
Brabenec
Hejnic

Sobota - 3.10.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2009 - LIGA U12
Místo: Ruzyně - tráva
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: FK Dukla Praha
Nominace:

Vybíral
Záhora
Pytka
Štěpánek
Koudelka
Neumann
Petschl
Lutonský V.
Vomáčko V.
Chaloupka
Petráš
Mlčoch
Chyška
Přerovský
Kadeřábek

Neděle - 4.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starších žáků
Místo: Králův Dvůr
Sraz:  NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:

Břicháček
Charvát L.
Bartoš A.
Šolc
Hajnal 
Budil
Jindra M.
Bžoch
Hanzlíková
Pokorný
Břečka
Juřenčák
Bosmans

Neděle - 4.10.2020
Nominace na mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Králův Dvůr
Sraz:  NEJPOZDĚJI 10:15 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: FK Králův Dvůr
Nominace:

Hrubý
Hanzlík
Stárek
Brabenec
Lutonský
Novák
Stehlík
Fafejta
Hrdlovič
Jelínek
Sumarta
Vomáčko
Muller
Králík
Hejnic

Neděle - 4.10.2020
Nominace na mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Kutná Hora - UMT
Sraz:  7:45 ZŠ Davle nebo 9:30 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: Sparta Kutná Hora
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle - 4.10.2020
Nominace na mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Kutná Hora - UMT
Sraz:  7:45 ZŠ Davle nebo 11:45 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Sparta Kutná Hora
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

 

 

Nominace na pátek až pondělí - 25.9. až 28.9.2020

Pátek - 25.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz:  NEJPOZDĚJI 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Jesenice A

Nominace:
Chott
Vomáčko
Lutonský
Petráš
Revík
Hasman
Chyška Jan
Vybíral
Katolický
Jechoutek
Kadeřábek
Bašný
Zvěřina Matěj
Kotáb
Hejnic

Sobota - 26.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starších žáků
Místo: Měchenice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: SK Rapid Psáry
Nominace:

Kotrba
Charvát L.
Bartoš A.
Šolc
Hajnal 
Budil
Jindra M.
Bžoch
Hanzlíková
Pokorný
Břečka
Juřenčák

Sobota - 26.9.2020
Nominace na mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Měchenice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 10:15 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: SK Rapid Psáry
Nominace:

Hrubý
Hanzlík
Stárek
Brabenec
Lutonský
Novák
Stehlík
Fafejta
Hrdlovič
Jelínek
Sumarta
Vomáčko
Muller
Fojtů
Hejnic

Sobota - 26.9.2020
Nominace na mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Vrané
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:30 na místě
Začátek: 10:00
Týmy: PFA A, PFA B, Vrané, Zvole
Nominace:

Vrňák
Fiala
Bílý
Hejnic
Mandík
Nesměrák
Švejda
Zima
Hromádka

Sobota - 26.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Vestec
Sraz:  NEJPOZDĚJI 15:30 na místě
Začátek: 16:00
Soupeř: Viktoria Vestec
Nominace:

Vybíral
Mack
Petráš
Revík
Štola
Zima.
Zvěřina J.
Zvěřina M.
Papáček
Chott
Kotora

Neděle - 27.9.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2008 - LIGA U13
Místo: Štěchovice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 14:00 na místě
Začátek: 15:00
Soupeř: SK Roudnice nad Labem
Nominace:

Hanzlík
Hrubý
Fojtů
Muller
Sumarta
Hrdlovič
Fafejta
Jelínek
Andronikov
Vomáčko
Stehlík
Brabenec
Lutonský
Stárek
Hejnic

Neděle - 27.9.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2009 - LIGA U12
Místo: Štěchovice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 14:00 na místě
Začátek: 15:00
Soupeř: SK Roudnice nad Labem
Nominace:

Vybíral
Záhora
Pytka
Štěpánek
Koudelka
Neumann
Petschl
Lutonský V.
Vomáčko V.
Chaloupka
Petráš
Mlčoch
Chyška
Přerovský
Kadeřábek

Pondělí - 28.9.2020
Nominace na mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Kutná Hora - UMT
Sraz:  7:25 čerpací stanice Davle (Odjezd autobusu 7:30)
Začátek: 10:15
Soupeř: Sparta Kutná Hora
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Pondělí - 28.9.2020
Nominace na mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Kutná Hora - UMT
Sraz:  7:25 čerpací stanice Davle (Odjezd autobusu 7:30)
Začátek: 12:30
Soupeř: Sparta Kutná Hora
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

 

 

Nominace na čtvrtek až neděli - 17.9. až 20.9.2020

Čtvrtek - 17.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Psáry
Sraz:  NEJPOZDĚJI 16:45 na místě
Začátek: 17:30
Soupeř: Psáry

Nominace:
Chott
Vomáčko
Lutonský
Vinecký
Petráš
Revík
Hasman
Zvěřina M.
Zima
Kadeřábek
Synek
Bašný
Katolický
Karel
Jechoutek
Vybíral

Pátek - 18.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Hvozdnice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 15:45 na místě
Začátek: 16:30
Soupeř: Průhonice
Nominace:

Chott
Synek
Jechoutek
Papáček
Štola
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Kotáb 
Mack
Chyška
Kotora

Sobota - 19.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starších žáků
Místo: Měchenice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 8:45 na místě
Začátek: 9:30
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:

Kotrba
Charvát L.
Bartoš A.
Šolc
Hajnal 
Budil
Jindra M.
Bžoch
Hanzlíková
Pokorný
Břečka
Juřenčák

Sobota - 19.9.2020
Nominace na mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Měchenice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 10:15 na místě
Začátek: 11:10
Soupeř: TJ Baník Švermov
Nominace:

Hrubý
Hanzlík
Stárek
Brabenec
Lutonský
Novák
Stehlík
Fafejta
Hrdlovič
Jelínek
Sumarta
Vomáčko

Sobota - 19.9.2020
Nominace na mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Štěchovice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:30 na místě
Začátek: 10:00
Týmy: PFA A, PFA B, Vrané, Zvole
Nominace:

Vrňák
Fiala
Vinecký
Hejnic
Mandík
Nesměrák
Švejda
Zima
Pražák
Hromádka
Tichý

Sobota - 19.9.2020
Nominace na mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hostouň, stadion Vojtěcha Zeithamla
Sraz:  9:30 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Sobota - 19.9.2020
Nominace na mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hostouň, stadion Vojtěcha Zeithamla
Sraz:  11:30 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Sokol Hostouň
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle - 20.9.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2008 - LIGA U13
Místo: TJ Úročnice Benešov tráva
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Benešov
Nominace:

Hanzlík
Hrubý
Fojtů
Muller
Sumarta
Hrdlovič
Fafejta
Jelínek
Andronikov
Vomáčko
Stehlík
Brabenec
Lutonský
Novák
Hejnic

Neděle - 20.9.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2009 - LIGA U12
Místo: TJ Úročnice Benešov tráva
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:00 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: SK Benešov
Nominace:

Vybíral
Záhora
Pytka
Štěpánek
Koudelka
Neumann
Petschl
Lutonský V.
Vomáčko V.
Chaloupka
Petráš
Mlčoch
Chyška
Přerovský

 

 

Pátek - 11.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Davle
Sraz:  NEJPOZDĚJI 16:30 na místě
Začátek: 17:00
Soupeř: Vestec

Nominace:
Chott
Vomáčko
Lutonský
Vinecký
Petráš
Revík
Hasman
Zvěřina M.
Kotáb
Hejnic M.
Synek
Bašný
Chyška
Karel
Jechoutek
Vybíral

Sobota - 12.9.2020
Nominace na mistrovský turnaj mladší přípravky
Místo: Zvole
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:00 na místě
Začátek: 9:30
Týmy: PFA A, PFA B, Vrané, Zvole
Nominace:

Vrňák
Fiala
Vinecký
Hejnic
Mandík
Nesměrák
Švejda
Zima
Pražák
Hromádka

Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starší přípravky
Místo: Zvole
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:15 na místě
Začátek: 10:00
Soupeř: Sokol Zvole
Nominace:

Chott
Katolický
Papiežová
Karel
Štola
Zvěřina M.
Zvěřina J.
Kotáb 
Mack
Zima

Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání staršího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz:  9:15 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: Union Čelákovice
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání mladšího dorostu
Místo: Hvozdnice
Sraz:  11:30 na místě
Začátek: 12:30
Soupeř: Union Čelákovice
Nominace:

Nominace bude doplněna nebo oznámena trenérem!!!

Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání starších žáků
Místo: Unhošť
Sraz:  NEJPOZDĚJI 9:30 na místě
Začátek: 10:15
Soupeř: TJ Unhošť
Nominace:

Kotrba
Charvát L.
Bartoš A.
Šolc
Hajnal 
Budil
Jindra M.
Bžoch
Hanzlíková
Pokorný
Břečka
Juřenčák

Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání mladších žáků
Místo: Unhošť
Sraz:  NEJPOZDĚJI 11:00 na místě
Začátek: 11:55
Soupeř: TJ Unhošť
Nominace:

Hrubý
Hanzlík
Stárek
Brabenec
Lutonský
Novák
Králík
Fafejta
Hrdlovič
Jelínek
Sumarta
Vomáčko

Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2008 - LIGA U13
Místo: Štěchovice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 14:00 na místě
Začátek: 15:00
Soupeř: FK Varnsdorf
Nominace:

Hanzlík
Hrubý
Fojtů
Muller
Sumarta
Hrdlovič
Fafejta
Jelínek
Andronikov
Vomáčko
Stehlík
Brabenec
Lutonský
Novák

Neděle - 13.9.2020
Nominace na mistrovské utkání ročníku 2009 - LIGA U12
Místo: Štěchovice
Sraz:  NEJPOZDĚJI 14:00 na místě
Začátek: 15:00
Soupeř: FK Varnsdorf
Nominace:

Vybíral
Záhora
Pytka
Štěpánek
Koudelka
Neumann
Petschl
Lutonský V.
Vomáčko V.
Chaloupka
Petráš
Mlčoch
Jechoutek
Synek
Přerovský

Tabulka

1. TJ Jiskra Domažlice 2 6:2 6
2. FK Králův Dvůr 2 7:4 4
3. FC Písek 2 4:2 4
4. FK Admira Praha 2 3:2 4
5. FC Viktoria Plzeň B 2 2:1 3
6. FC Slavia Karlovy Vary 2 2:1 3
7. FK Dukla Praha B 2 3:3 3
8. FK Motoret Praha 2 2:2 3
9. SK Dyn. Č. Budějovice B 2 2:3 3
10. Bohemins Praha 1905 B 2 1:2 3
11. FK Robstav Přeštice 2 3:5 3
12. FK Zbuzany 1953 2 5:5 2
13. Sokol Hostouň 2 1:2 1
14. FK Baník Sokolov 1948 2 1:3 1
15. PFA 2 1:4 1
16. FK Loko Vltavín 2 2:4 0

Kompletní tabulka

Počet návštěv: 74893
Posledních 30 dnů: 4233 | Posledních 7 dnů: 1251 | Poslední den: 135

© 2022 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne