Dorost - ročníky 2003 a 2004
Zahájení tréninků: 20.7.2021 - trénovat bude vždy v Měchenicích, časy a dny upřesní trenér pan Holešta
Soustředění:
Termín: pondělí 9.8.2021 až pátek 13.8.2021
Místo: Měchenice
Kategorie: hráči narození 2003 až 2004
Časový rozvrh kempu: Každý den od 8:30 do 16:30.
Cena: 2800,-Kč
Účast: POVINNÁ!!!
Přihlášení: PROSÍME O VYPLNĚNÍ TOHOTO FORMULÁŘE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdj25PFfGLZhiXfhamdbnykDrs2cYGIfw8swia8v-uPbUnhdg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
Dorost - ročníky 2005 a 2006
Zahájení tréninků: 3.8.2021 - trénovat bude vždy v Měchenicích, úterý a čtvrtek od 16:30
Soustředění:
Termín: pondělí 9.8.2021 až pátek 13.8.2021
Místo: Měchenice
Kategorie: hráči narození 2005 až 2006
Časový rozvrh kempu: Každý den od 8:30 do 16:30.
Cena: 2800,-Kč
Účast: POVINNÁ!!!
Přihlášení: PROSÍME O VYPLNĚNÍ TOHOTO FORMULÁŘE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdj25PFfGLZhiXfhamdbnykDrs2cYGIfw8swia8v-uPbUnhdg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
Žáci - ročníky 2007 až 2010
Zahájení tréninků: 10.8.2021 - trénovat bude vždy ve Hvozdnici, úterý a čtvrtek od 16:30. V týdnu po soustředění se rozdělí starší a mladší žáci a budou trénovat již 3x týdně a odděleni, info podá hráčům trenér na soustředění.
Soustředění:
Termín: pondělí 16.8.2021 až pátek 20.8.2021
Místo: Hvozdnice
Kategorie: hráči narození 2007 až 2010
Časový rozvrh kempu: Každý den od 8:30 do 16:30.
Cena: 2800,-Kč
Účast: POVINNÁ!!!
Přihlášení: PROSÍME O VYPLNĚNÍ TOHOTO FORMULÁŘE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVybNlfn2oDCp8w8AKD9BbVyRXyaRI0LReSWb4rmHXwznk2A/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
Přípravky - ročníky 2011 až 2016
Zahájení tréninků: 10.8.2021 - trénovat bude vždy v Davli, úterý a čtvrtek od 16:30.
Soustředění:
Termín: pondělí 23.8.2021 až pátek 27.8.2021
Místo: Hvozdnice
Kategorie: hráči narození 2011 až 2016
Časový rozvrh kempu: Každý den od 8:30 do 16:30.
Cena: 2800,-Kč
Účast: POVINNÁ!!!
Přihlášení: PROSÍME O VYPLNĚNÍ TOHOTO FORMULÁŘE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0uvi0ew88Dk8vvnivBO5U_4qbTIGiLlEJOWKcXlQpH1re4Q/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
1. | SK Slavia Praha B | 18 | 44:15 | 44 |
2. | TJ Jiskra Domažlice | 19 | 45:16 | 40 |
3. | Sokol Hostouň | 19 | 30:21 | 37 |
4. | SK Dyn. Č. Budějovice B | 19 | 37:28 | 30 |
5. | PFA | 18 | 32:32 | 28 |
6. | FK Admira Praha | 20 | 25:37 | 27 |
7. | FC Viktoria Plzeň B | 19 | 36:33 | 26 |
8. | FC Písek | 19 | 30:34 | 26 |
9. | FK Dukla Praha B | 19 | 31:32 | 25 |
10. | FC Táborsko akademie | 19 | 34:37 | 24 |
11. | Bohemins Praha 1905 B | 19 | 24:26 | 22 |
12. | FK Robstav | 19 | 32:30 | 21 |
13. | FK Loko Vltavín | 20 | 27:37 | 19 |
14. | FC Slavia Karlovy Vary | 19 | 21:32 | 19 |
15. | FK Motoret Praha | 19 | 23:41 | 17 |
16. | FK Králův Dvůr | 19 | 21:41 | 14 |
Počet návštěv: 130528
Posledních 30 dnů: 3158 | Posledních 7 dnů: 808 | Poslední den: 88
© 2024 PFA | Všechna práva vyhrazena | povltavskafotbalovaakademie@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz